Shazam oferuje do 5 miesięcy bezpłatnej subskrypcji Apple Music ciekawostki Shazam, apple music za darmo, Apple music, 5 meisiecy apple music za darmo  Apple oferuje niektórym użytkownikom aż do pięciu miesięcy bezpłatnej usługi Apple Music. Promocja jest dostępna w aplikacji Shazam. shazam 1300x700

Shazam oferuje do 5 miesięcy bezpłatnej subskrypcji Apple Music

Apple oferuje niektórym użytkownikom aż do pięciu miesięcy bezpłatnej usługi Apple Music. Promocja jest dostępna w aplikacji Shazam.

Z tej promocji mogą skorzystać tylko użytkownicy, którzy wcześniej nie subskrybowali usługi. Jeśli skorzystałeś już z 3-miesięcznego bezpłatnego okresu próbnego i nie masz obecnie subskrypcji Apple Music, możesz uzyskać dodatkowe darmowe 2 miesiące w aplikacji Shazam.

5 miesięcy bezpłatnej subskrypcji Apple Music

Shazam oferuje do 5 miesięcy bezpłatnej subskrypcji Apple Music ciekawostki Shazam, apple music za darmo, Apple music, 5 meisiecy apple music za darmo  Apple oferuje niektórym użytkownikom aż do pięciu miesięcy bezpłatnej usługi Apple Music. Promocja jest dostępna w aplikacji Shazam. Shazam 1

Aby wziąć udział w promocji, pobierz aplikację Shazam na swojego iPhone’a lub iPada, a następnie wyszukaj dowolny utwór.

Po rozpoznaniu utworu powinieneś zobaczyć opcję odtwarzania go w Apple Music. Dotknij tej opcji, a powinna pojawić się wiadomość o aktywowaniu pięciomiesięcznego bezpłatnego okresu próbnego. Oferta ważna do 31 stycznia 2022 roku.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
final cut pro

Apple obiecuje poprawić Final Cut Pro

W kwietniu grupa profesjonalistów pracujących z programem Final Cut podpisała list otwarty, w którym zwróciła się do firmy Apple z prośbą o podjęcie dalszych działań w celu poprawy wykorzystania programu Final Cut w branży telewizyjnej i filmowej.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry