iphonese4

iPhone SE 4. generacji będzie kopią iPhone 14, ale znacznie lepszą

iPhone SE 4. generacji żyje! Jak się okazuje, Apple cały czas pracuje nad nową wersją swojego smartfona. Oto najnowsze przecieki.

Według doniesień z serwisu MacRumors, nowy tani model smartfona z nadgryzionym jabłkiem ma być oparty na wyglądzie iPhone 14, co stanowi znaczące odejście od wcześniejszych wersji iPhone’a SE, które bazowały na starszych projektach. Jest to niewątpliwie świetna wiadomość.

Choć wcześniejsze przecieki sugerowały, że prace nad iPhone’a SE 4 zostały zawieszone, najnowsze informacje wskazują, że firma jednak cały czas pracuje tym urządzeniem. Z raportów wynika, że Apple zamierza zastosować w tym modelu korpus podobny do iPhone’a 14, co oznacza, że będzie on posiadał płaską konstrukcję. Warto zauważyć, że nowy model będzie lżejszy o 6 gramów w porównaniu do iPhone’a 14, co może wynikać z uproszczenia niektórych elementów konstrukcyjnych.

Wygląd i specyfikacja iPhone SE 4

iPhone SE 4. generacji będzie kopią iPhone 14, ale znacznie lepszą ciekawostki specyfikacja iPhone SE 4, kiedy iPhone SE 4, iphone se 4 generacji  iPhone SE 4. generacji żyje! Jak się okazuje, Apple cały czas pracuje nad nową wersją swojego smartfona. Oto najnowsze przecieki. iPhone14 1

W kwestii specyfikacji, iPhone SE 4 będzie wyposażony w system rozpoznawania twarzy Face ID oraz aparat główny o rozdzielczości 48 megapikseli. Podkreśla to dążenie Apple do oferowania wysokiej jakości fotografii nawet w swoich bardziej przystępnych cenowo modelach. Dodatkowo, iPhone SE 4 będzie miał port USB-C oraz przycisk akcji, co jest kolejnym krokiem w kierunku unifikacji portów i zwiększenia funkcjonalności urządzeń.

Według MacRumors, iPhone SE 4, znany pod kodowymi nazwami D59 i Ghost, ma zastąpić obecny model iPhone’a SE trzeciej generacji. Apple planuje tym samym porzucić design nawiązujący do iPhone’a 8, który był wykorzystywany w poprzednich generacjach iPhone’a SE, na rzecz nowocześniejszego wyglądu i większego wyświetlacza, przypominającego iPhone’a 14.

Oczekuje się, że iPhone SE 4 zadebiutuje w 2025 roku, co jest zgodne z cyklem wydawniczym Apple. Zapowiedź tego modelu jest wyraźnym sygnałem, że firma nadal angażuje się w rozwój swojej bardziej dostępnej linii iPhone’ów, równocześnie nie rezygnując z innowacji i nowoczesnego designu.

Co o tym sądzicie? Ktoś z was czeka w ogóle na ten model smartfona od Apple? Dajcie znać w komentarzach poniżej lub tradycyjnie napiszcie do nas na X. Link znajdziecie na górze strony.

Źródło:

Średnia ocena 4.8 / 5. Gł: 186

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top