iPhone z Touch ID w ekranie ma zostać wydany w przyszłym roku polecane, ciekawostki Touch ID w ekranie iPhone, Touch ID, iPhone, Apple  Źródła Bloomberg mówią, że inżynierowie firmy Apple chcą zintegrować Touch ID z ekranem. Nie jest to jakaś wielka tajemnica. W sieci mówi się o tym już od kilku ładnych miesięcy. iPhoneX

iPhone z Touch ID w ekranie ma zostać wydany w przyszłym roku

Źródła Bloomberg mówią, że inżynierowie firmy Apple chcą zintegrować Touch ID z ekranem. Nie jest to jakaś wielka tajemnica. W sieci mówi się o tym już od kilku ładnych miesięcy.

Zdaniem Bloomberg iPhone z Touch ID wbudowanym w cały ekran ma zostać wypuszczony już w przyszłym roku. Technologia jest już gotowa i jest testowana wewnątrz firmy. Nowy czytnik ma działać na całym ekranie, a nie tylko w jednym miejscu jak to jest u konkurencji.

iPhone z Touch ID w ekranie ma zostać wydany w przyszłym roku polecane, ciekawostki Touch ID w ekranie iPhone, Touch ID, iPhone, Apple  Źródła Bloomberg mówią, że inżynierowie firmy Apple chcą zintegrować Touch ID z ekranem. Nie jest to jakaś wielka tajemnica. W sieci mówi się o tym już od kilku ładnych miesięcy. FaceID 650x350

Touch ID będzie dodatkiem do Face ID. Użytkownicy tych urządzeń będą więc mogli korzystać z dwóch metod odblokowywania jednocześnie.

Gdy Face ID nie działa, dana osoba będzie mogła przejść na Touch ID. Taka opcja przyda się na przykład w przypadku chorób skóry lub gdy twarz jest czymś pokryta.

Kolejną rzeczą jest fakt, że metoda Touch ID jest lepsza powiedzmy do odblokowywania smartfona na stole, ponieważ kąt widzenia Face ID nie wystarcza, aby zobaczyć twarz użytkownika.

Jeśli jednak firma natrafiłaby na jakieś trudności, to Touch ID w ekranie pojawi się w roku 2021.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry