iOS 15

Jak oddzielić obiekt od tła na zdjęciu na iPhone z systemem iOS 15 i starszym

Jedną z nowości w iOS 16 jest możliwość szybkiego wycięcia obiektu ze zdjęcia w celu wklejenia do innej aplikacji. Dziś pokażemy Wam jak to zrobić na iPhone z systemem iOS 15 lub starszym.

Jeśli funkcja nie działa na Twoim urządzeniu, bo masz zainstalowany systemem iOS 15 lub starszy to ten wpis jest właśnie dla Ciebie. Poniżej opiszemy co zrobić, aby wyciąć obiekty ze zdjęcia na starszym iPhone za pomocą aplikacji firmy trzeciej.

Jak oddzielić obiekt od tła na zdjęciu na iPhone z systemem iOS 15 i starszym poradniki, ciekawostki jak wyciąć obiekt ze zdjęcia na iPhone, jak wyciąć obiekt ze zdjęcia na iOS 15, jak wyciąć obiekt z tła na starszym iPhone  Jedną z nowości w iOS 16 jest możliwość szybkiego wycięcia obiektu ze zdjęcia w celu wklejenia do innej aplikacji. Dziś pokażemy Wam jak to zrobić na iPhone z systemem iOS 15 lub starszym. Aparat2

Jak wyciąć obiekt z tła na starszym iPhone

  • Pobierz bezpłatne narzędzie ClipDrop z App Store.
  • Uruchom aplikację i utwórz konto. Możesz użyć rejestracji za pomocą konta Apple, aby ukryć swój e-mail i uniknąć otrzymywania wiadomości-śmieci.
  • Zrób zdjęcie przedmiotu, którego potrzebujesz, a program samodzielnie oddzieli obiekt od tła.
  • Gotowy obraz można przenieść do dowolnej aplikacji lub zapisać w galerii. Podczas zapisywania możesz wybrać format *.jpg lub *.png z przezroczystym tłem.
  • Aplikacja działa stabilnie i czasami uda się jej osiągnąć  nawet lepsze wyniki niż funkcja wbudowana w iOS 16.

To wszystko! Aplikację możecie pobrać za darmo klikając w ten link. Kolejne poradniki już niebawem.

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top