rozpoznawanie muzyki iPhone

Jak rozpoznać odtwarzaną na iPhone | iPad muzykę. Na przykład podczas oglądania serialu telewizyjnego

Być może nie wszyscy z Was wiedzą, ale iPhone i iPad posiada sprytną funkcję, która umożliwia rozpoznanie muzyki, która odtwarzana jest aktualnie na naszym iUrządzeniu. Jak tego dokonać?

Sposób jest banalnie prosty. Wystarczy wykonać kilka czynności. Jakich? Już mówimy.

Rozpoznawanie muzyki na iPhone | iPad

Aby rozpoznać muzykę na iPhone i iPad wystarczy, że udacie się do Ustawienia – Centrum sterowania i tam kliknięcie na małym zielonym plusiku przy Rozpoznawanie muzyki.

Jak rozpoznać odtwarzaną na iPhone | iPad muzykę. Na przykład podczas oglądania serialu telewizyjnego poradniki, polecane, ciekawostki rozpoznawanie muzyki, iPhone, iPad, iOS 14  Być może nie wszyscy z Was wiedzą, ale iPhone i iPad posiada sprytną funkcję, która umożliwia rozpoznanie muzyki, która odtwarzana jest aktualnie na naszym iUrządzeniu. Jak tego dokonać? S1

Gdy to zrobicie funkcja dostępna będzie w centrum sterowania do którego mamy dostęp podczas oglądania filmu czy innej rzeczy na naszym urządzeniu.

Jak rozpoznać odtwarzaną na iPhone | iPad muzykę. Na przykład podczas oglądania serialu telewizyjnego poradniki, polecane, ciekawostki rozpoznawanie muzyki, iPhone, iPad, iOS 14  Być może nie wszyscy z Was wiedzą, ale iPhone i iPad posiada sprytną funkcję, która umożliwia rozpoznanie muzyki, która odtwarzana jest aktualnie na naszym iUrządzeniu. Jak tego dokonać? S2

Zatem, podczas oglądania filmu czy to na YouTube czy Netflix wystarczy uruchomić centrum sterowania i kliknąć na małej ikonie S (Shazam). To wszystko. Reszta będzie odbywać się automatycznie.

Jak rozpoznać odtwarzaną na iPhone | iPad muzykę. Na przykład podczas oglądania serialu telewizyjnego poradniki, polecane, ciekawostki rozpoznawanie muzyki, iPhone, iPad, iOS 14  Być może nie wszyscy z Was wiedzą, ale iPhone i iPad posiada sprytną funkcję, która umożliwia rozpoznanie muzyki, która odtwarzana jest aktualnie na naszym iUrządzeniu. Jak tego dokonać? s3

Telefon będzie słuchał tego co aktualnie jest odtwarzane i po chwili pojawi się na górze ekranu komunikat z tytułem i wykonawcą danego utworu. Uwaga! Funkcja ta dostępna jest od iOS 14.2 / iPadOS 14.2 wzwyż.

Nowości w iOS 14 o których możesz nie wiedzieć

Sztuczki i triki

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry