Jak wykonać aktualizację oprogramowania w AirPods? polecane, ciekawostki Update, jak zrobić aktualizację airpods, aktualizacja oprogramowania w airpods, Aktualizacja, AirPods Wczoraj wieczorem gigant z Cupertino wypuścił aktualizacje oprogramowania dla AirPods 1-generacji. Po publikacji wpisu na ten temat otrzymaliśmy całą masę wiadomości z pytaniem jak wykonać aktualizację. Już odpowiadamy. airpods3

Jak wykonać aktualizację oprogramowania w AirPods?

Wczoraj wieczorem gigant z Cupertino wypuścił aktualizacje oprogramowania dla AirPods 1-generacji. Po publikacji wpisu na ten temat otrzymaliśmy całą masę wiadomości z pytaniem jak wykonać aktualizację. Już odpowiadamy.

Jeśli chodzi o listę zmian, to tak jak w przypadku poprzednich aktualizacji nie jest ona znana, ale w sieci mówi się, że najnowsza wersja, która oznaczona została jako 6.3.2 poprawia jakość połączenia pomiędzy słuchawkami a iUrządzeniami.

Jak wykonać aktualizację AirPods?

 • Włóż AirPodsy do etui
 • Podłącz kabel zasilający do etui
 • Sparowane z AirPods urządzenie z systemem iOS musi być połączone z siecią Wi-Fi i znajdować się w pobliżu słuchawek
 • Jeśli wszystkie te warunki zostaną spełnione aktualizacja rozpocznie się automatycznie
 • Proces aktualizacji powinien trwać kilkanaście sekund

Jak sprawdzić wersję oprogramowania posiadają AirPods?

 • Upewnij się, że AirPods są połączone z iUrządzeniem (najlepiej wyciągnij słuchawki tak, aby się połączyły z iPhone czy iPad)
 • Otwórz Ustawienia na urządzeniu z systemem iOS
 • Kliknij Ogólne – To urządzenie
 • Przewiń w dół i kliknij na polu AirPods

Tutaj widoczna jest aktualna wersja jaka jest wgrana w słuchawki.

Jak wykonać aktualizację oprogramowania w AirPods? polecane, ciekawostki Update, jak zrobić aktualizację airpods, aktualizacja oprogramowania w airpods, Aktualizacja, AirPods Wczoraj wieczorem gigant z Cupertino wypuścił aktualizacje oprogramowania dla AirPods 1-generacji. Po publikacji wpisu na ten temat otrzymaliśmy całą masę wiadomości z pytaniem jak wykonać aktualizację. Już odpowiadamy. IMG 2728

Jeśli aktualizacja została dokonana poprawnie przy polu Wersja opr. sprzętowego powinien być numer 6.3.2.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry