AirTag

Jak wykryć nieznany, obcy AirTag za pomocą iPhone

AirTags to małe urządzenia przydatne do lokalizowania zagubionych lub skradzionych przedmiotów. Jednak często urządzenia wykorzystywane są niezgodnie z przeznaczeniem. Z tego powodu przypomnimy Wam jak wykryć nieznany AirTag za pomocą iPhone. 

Od czasu wprowadzenia na rynek urządzenia AirTag firma Apple wprowadziła kilka nowych funkcji, w tym integrację alertu powiadomienia, gdy nieznany AirTag jest w pobliżu nas przez zbyt długi czas.

Jak użyć iPhone do wykrycia obcego AirTag

Jak wykryć nieznany, obcy AirTag za pomocą iPhone poradniki, ciekawostki jak zlokalizaowac obcy airtag, jak zlogalizowac nieznany airtag, jak wykryc airtag, jak wybruc nieznany airtag, AirTag  AirTags to małe urządzenia przydatne do lokalizowania zagubionych lub skradzionych przedmiotów. Jednak często urządzenia wykorzystywane są niezgodnie z przeznaczeniem. Z tego powodu przypomnimy Wam jak wykryć nieznany AirTag za pomocą iPhone.  airtag 1

Aby otrzymywać alerty z nieznanych, obcych AirTags, należy włączyć usługi lokalizacji i Bluetooth w Ustawieniach. Oto, jak to zrobić:

  • Przejdź do Ustawienia – Prywatność – Lokalizacja i aktywuj odpowiedni przełącznik
  • Aktywuj Bluetooth, przechodząc do pozycji Ustawienia – Bluetooth lub stuknij przełącznik Bluetooth w Centrum sterowania.
  • Jeśli otrzymasz powiadomienie o treści “AirTag wykrył, że poruszasz się razem z Tobą”, stuknij powiadomienie, aby wejść do aplikacji Gdzie.

W aplikacji zostanie wyświetlona mapa z czerwonymi kreskami, pokazująca w przybliżeniu, gdzie wykryto nieznany AirTag.

Jak wykryć nieznany, obcy AirTag za pomocą iPhone poradniki, ciekawostki jak zlokalizaowac obcy airtag, jak zlogalizowac nieznany airtag, jak wykryc airtag, jak wybruc nieznany airtag, AirTag  AirTags to małe urządzenia przydatne do lokalizowania zagubionych lub skradzionych przedmiotów. Jednak często urządzenia wykorzystywane są niezgodnie z przeznaczeniem. Z tego powodu przypomnimy Wam jak wykryć nieznany AirTag za pomocą iPhone.  airtag 2

Aby ułatwić zlokalizowanie urządzenia, stuknij pozycję “Sygnał dźwiękowy” i sprawdź, czy produkt wydaje dźwięk. Możesz powtórzyć tę czynność kilkakrotnie, aby ułatwić sobie jej odnalezienie. Po znalezieniu urządzenia AirTag można działać na dwa sposoby.

Jeśli znasz właściciela urządzenia AirTag, możesz nacisnąć przycisk “Pause Security Alerts” (Wstrzymaj alerty bezpieczeństwa). W przeciwnym razie zbliż urządzenie AirTag do iPhone’a, kliknij wyświetlone powiadomienie i postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby je wyłączyć.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry