siec

FCC ujawnia tajemniczy „adapter sieciowy” Apple z systemem iOS

Każdy produkt wykorzystujący częstotliwości radiowe (np. Bluetooth lub Wi-Fi) musi zostać zatwierdzony przez agencje regulacyjne, takie jak FCC. W tym ostatnim ujawniono tajemniczy “adapter sieciową” firmy Apple działający pod kontrolą systemu iOS.

Produkt jest opisany po prostu jako “karta sieciowa” i nosi nazwę kodową “A2657“. Z dokumentów udostępnionych przez FCC wynika, że firma Apple wysłała do agencji próbkę tego urządzenia 22 stycznia 2022 roku. Niestety, nie ma żadnych zdjęć adaptera, ale w dokumentach opisano szczegóły dotyczące jego wyposażenia wewnętrznego.

Karta sieciowa firmy Apple ma dwa porty Gigabit Ethernet, anteny Wi-Fi, Bluetooth i NFC, a także port USB-C. Co ciekawe, z dokumentów FCC wynika również, że akcesorium ma 32 GB pamięci wewnętrznej i 1,5 GB pamięci RAM. Druga wersja tego samego produktu ma port Lightning zamiast USB-C i tylko 1 GB pamięci RAM.

FCC ujawnia tajemniczy „adapter sieciowy” Apple z systemem iOS ciekawostki Apple, adapter sieciowy  Każdy produkt wykorzystujący częstotliwości radiowe (np. Bluetooth lub Wi-Fi) musi zostać zatwierdzony przez agencje regulacyjne, takie jak FCC. W tym ostatnim ujawniono tajemniczy "adapter sieciową" firmy Apple działający pod kontrolą systemu iOS. adapter 1

Z dokumentów wynika, że na adapterze działa oprogramowanie układowe “19F47”, które jest wczesną wewnętrzną wersją systemu iOS 15.5. Możemy więc założyć, że adapter działa w oparciu o układ Apple, podobnie jak Studio Display firmy Apple.

Na razie nie ma więcej szczegółów na ten temat, ponieważ firma Apple poprosiła o zawarcie umowy o zachowaniu poufności obowiązującej do listopada 2022 roku.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top