Jak zmienić wygląd Chrome na nowy z Material Design 2 poradniki, ciekawostki nowy wygląd chrome na iPhone, nowy wygląd chrome na ios, nowy chrome, chrome 2018, Apple  Google pracuje obecnie nad odświeżeniem wyglądu interfejsu Chrome na większości platform. Zmiany można ujrzeć teraz pod warunkiem, że ręcznie ustawimy nowy wygląd przeglądarki wyszukiwarkowego giganta. chrome

Jak zmienić wygląd Chrome na nowy z Material Design 2

Google pracuje obecnie nad odświeżeniem wyglądu interfejsu Chrome na większości platform. Zmiany można ujrzeć teraz pod warunkiem, że ręcznie ustawimy nowy wygląd przeglądarki wyszukiwarkowego giganta.

Zmiany są na razie widoczne wyłącznie w Chrome na iOS i komputerach, użytkownicy Androida muszą jeszcze poczekać na możliwość zmiany wyglądy na Material Design 2.

Jak zmienić wygląd Chrome na nowy z Material Design 2 poradniki, ciekawostki nowy wygląd chrome na iPhone, nowy wygląd chrome na ios, nowy chrome, chrome 2018, Apple  Google pracuje obecnie nad odświeżeniem wyglądu interfejsu Chrome na większości platform. Zmiany można ujrzeć teraz pod warunkiem, że ręcznie ustawimy nowy wygląd przeglądarki wyszukiwarkowego giganta. IMG 2705

Zmiana wyglądu wiąże się z wejściem do eksperymentalnych funkcji przeglądarki i zmiana w przypadku komputerów nie jest diametralna, ale w przypadku iOS nowy interfejs zmienia interakcję między użytkownikiem, a aplikacją mobilną. Pasek nawigacyjny znajduje się teraz na dole, a pole wpisania adresu witryny internetowej jest w środkowej części, a nie na samej górze.

Zmiana wyglądu Chrome na iOS

  • Otwieramy nową kartę i wpisujemy chrome://flags/#top-chrome-md
  • Szukamy UI Refresh Phase 1 i zmieniamy na Enabled
  • Wychodzimy z Chrome, wyłączamy je w menu wielozadaniowości. Po ponownym uruchomieniu zobaczymy nowy interfejs

Zmiana wyglądu Chrome na komputerze

  • W polu adresu strony wpisujemy chrome://flags/#top-chrome-md
  • Przechodzimy do UI Layout for the browser?s top chrome i zmieniamy z default na refresh
  • Uruchamiamy Chrome ponownie, aby ujrzeć zmiany.

Cieszymy się nowym wyglądem!

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top