Kabel microUSB AmpCore II dostępny w przedsprzedaży ciekawostki   Obecnie dostępne smartfony z Androidem nie przeszły w większości na USB C i firma Blitzwolf zdaje sobie z tego sprawę. Właśnie dlatego wprowadziła do sprzedaży drugą generację kabla microUSB z serii AmpCore. kabel

Kabel microUSB AmpCore II dostępny w przedsprzedaży

Obecnie dostępne smartfony z Androidem nie przeszły w większości na USB C i firma Blitzwolf zdaje sobie z tego sprawę. Właśnie dlatego wprowadziła do sprzedaży drugą generację kabla microUSB z serii AmpCore.

Obecnie możecie zamówić go w przedsprzedaży, a jego cena wynosi tylko 8,40 zł. Wystarczy odwiedzić tą stronę. Nowy model jest dostępny w czterech kolorach analogicznie do modelu z USB C. W takiej sytuacji możemy wybrać pomiędzy czernią, bielą, czerwienią lub limonką.

Kabel microUSB AmpCore II dostępny w przedsprzedaży ciekawostki   Obecnie dostępne smartfony z Androidem nie przeszły w większości na USB C i firma Blitzwolf zdaje sobie z tego sprawę. Właśnie dlatego wprowadziła do sprzedaży drugą generację kabla microUSB z serii AmpCore. kabel 1

Kabel charakteryzuje się wysoką wytrzymałością, choć oplot nie przypomina już sznurka, co jest widoczne w pierwszej generacji kabli AmpCore/Turbo. Nowy model jest oczywiście kompatybilny ze wszystkimi popularnymi standardami szybkiego ładowania, a są nimi Quick Charge 2.0/3.0, Pump Express + i technologie szybkiego ładowania wprowadzone przez Samsunga i Huawei.

Producent postarał się o wsparcie dla większości urządzeń mobilnych popularnych producentów, więc powinniście używać kabla bez niepokojących problemów.

W pudełku oprócz kabla o długości jednego metra dostaniecie również specjalną klamrę.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top