kaczka i ges

„Kaczka i gęś” – nowy serial dla dzieci, który niebawem trafi do Apple TV+

Apple TV+ opublikowało dziś pierwszy zwiastun nowego serialu dla dzieci “Duck & Goose”, którego premiera odbędzie się 8 lipca.

Nowy serial animowany Apple TV+ jest reżyserowany przez Briana Muelhaupta z Ulicy Sezamkowej i oparty na bestsellerowej książce Tada Hillsa pod tym samym tytułem, która ukazała się w New York Timesie.

„Kaczka i gęś” - nowy serial dla dzieci, który niebawem trafi do Apple TV+ ciekawostki kaczka & gęś, Duck & Goose, apple tv+  Apple TV+ opublikowało dziś pierwszy zwiastun nowego serialu dla dzieci "Duck & Goose", którego premiera odbędzie się 8 lipca. kaczka1
Kaczka & Gęś w Apple TV+

Duck & Goose” to seria dla dzieci zainspirowana bestsellerowymi książkami Tada Hillsa z serii New York Timesa, przedstawiająca wyjątkową przyjaźń Kaczki i Gęsi, dwóch pierzastych przyjaciół, którzy nie zawsze widzą się nawzajem. Do czasu, aż odkryją, że wzajemne docenianie i akceptowanie różnic może pomóc im w realizacji zupełnie nowych pomysłów, które pomogą im w rozwiązywaniu codziennych problemów, dużych i małych.

Nowy serial Apple TV+ dołączy do coraz liczniejszej grupy treści skierowanych do dzieci, które pojawiają się na tej platformie.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top