Krzysiek Borek15.04.2018
Klient Twitter Flamingo na Android przestał działać

Używając Xiaomi Mi 5S moją główną aplikacją do obsługi Twittera było Flamingo. To akurat nieoficjalna aplikacja, ale działa lepiej od oficjalnej.

Problem w tym, że klienci third party mają limity logowań, wynoszą one 100 tysięcy i w przypadku Flamingo “żetony” logowań się skończyły.

Twitter wprowadził to 2012 roku i każdy klient third party z tego korzysta. 100 tysięcy żetonów to niewiele, a po ich skończeniu nowi użytkownicy nie będą w stanie zalogować się do zakupionej przez nich aplikacji. Przez ostatnie 2 lata Twitter zwolnił tempo z żetonami, ale nie zmienia to faktu, że aplikacje stały się bezużyteczne. Podobnie było z aplikacją Fenix, która straciła wszystkie żetony w 2016 roku.

Na szczęście obecni użytkownicy Flamingo mogą nadal używać aplikacji. Wystarczy ją pobrać ponownie z zakładki Moje aplikacje w sklepie Play i się zalogować. Nowi użytkownicy nie będą w stanie tego zrobić, a autor aplikacji dał jasno do zrozumienia, że nowa wersja nie powstanie. Ponadto nie wydaje mi się, żeby autor często aktualizował Flamingo zważywszy na niską liczbę użytkowników jego aplikacji.

Źródło: androidpolice.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek