iPhone

Koniec kręcenia! Zobacz jak szybciej ustawić alarm na iPhone

Kiedy ustawisz alarm lub inne przypomnienie systemowe w którym jest godzina, musisz “przewijać kołami”. Wiesz o czym mówimy prawda? Od dziś koniec z tym! Zobacz jak szybciej i łatwiej ustawić alarm.

Apple już kilkakrotnie przeprojektowywało ten interfejs. W poprzednich wersjach usunięto “koła” na rzecz wpisywania cyfr z klawiatury, ale nie wszystkim się to podobało, więc w najnowszej wersji iOS firma z Cupertino wróciła do starej metody kręcenia.

Tak więc przy ustawianiu alarmu w systemie iOS 15 w którym jest godzina na pewno większość osób siedzi i kręci w tę i z powrotem denerwującymi kołami – godzina po godzinie, minuta po minucie. Ale….. Okazuje się, że iOS 15 po cichu dodał nowy sposób ustawiania alarmu. Jaki?

Otwórz Zegar – Budzik . Wybierz  + aby dodać alarm i teraz stuknij raz w cyfry.

Koniec kręcenia! Zobacz jak szybciej ustawić alarm na iPhone poradniki, ciekawostki jak ustawic budzic w iphone, jak ustawic alarm w iphone, jak szybko ustawic budzik w iphone, jak szybko ustawic alarm w iphone, alarm  Kiedy ustawisz alarm lub inne przypomnienie systemowe w którym jest godzina, musisz "przewijać kołami". Wiesz o czym mówimy prawda? Od dziś koniec z tym! Zobacz jak szybciej i łatwiej ustawić alarm. zegar 1

To tyle, teraz możesz wprowadzić czas z klawiatury! . Prawda, że proste? Na pewno wielu z Was o tym prostym, ale jakże przyjemnym “triku” nie wiedziało.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry