Konsumencka wersja Gear VR dostępna od listopada ciekawostki Samsung Gear VR, kiedy Gear VR, jak kupić Gear VR, Gear VR od listopada, Gear VR, gdzie kupić Gear VR  Rok temu o tej samej porze Samsung zaprezentował pierwsze gogle wirtualnej rzeczywistości o nazwie Samsung Gear VR Innovator Edition, które były w głównej mierze przeznaczone dla entuzjastów i programistów. GearVR

Konsumencka wersja Gear VR dostępna od listopada

Rok temu o tej samej porze Samsung zaprezentował pierwsze gogle wirtualnej rzeczywistości o nazwie Samsung Gear VR Innovator Edition, które były w głównej mierze przeznaczone dla entuzjastów i programistów.

Początkowo ciężko było określić, kto rzeczywiście będzie zainteresowany urządzeniem, choć Samsung nie chciał, aby zawartość dla produktu była zdawkowa, rezultatem prac producenta jest wydanie gogli dla wszystkich zainteresowanych. Podczas tegorocznej konferencji prasowej Connect, Samsung poinformował, że gogle są gotowe, a na półkach sklepowych zjawią się w listopadzie, a ich cena wyniesie 375 zł (według dzisiejszego kursu $).

Nie zmieniło się nic, jeżeli chodzi o parametry techniczne gogli, choć ich kompatybilność nie jest zarezerwowana jedynie dla Galaxy Note 4. Od teraz są one kompatybilne ze wszystkimi flagowcami Samsunga, co powinno pomóc w pozytywnym lub negatywnym przyjęciu produktu.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top