iphone13 satelita 1

Łączność satelitarna w Apple Watch

Łączność satelitarna w Apple Watch pojawi się w nadchodzącym zegarku firmy Apple. Dzięki tej funkcji użytkownik będzie mógł wykonać połączenie alarmowe bez aktywnych usług komórkowych.

Gurman uważa, że zarówno iPhone, jak i Apple Watch będą wyposażone w tę technologię, która może pojawić się jeszcze w tym roku lub najpóźniej w 2023. Łączność satelitarna stanowiłaby alternatywę dla Garmin inReach Explorer i SPOT, dwóch przenośnych urządzeń komunikacyjnych o podobnych funkcjach.

Łączność satelitarna w Apple Watch ciekawostki polaczenie satelitarne w apple watch, Łączność satelitarna w Apple Watch, lacznosc satelitarna, Apple Watch  Łączność satelitarna w Apple Watch pojawi się w nadchodzącym zegarku firmy Apple. Dzięki tej funkcji użytkownik będzie mógł wykonać połączenie alarmowe bez aktywnych usług komórkowych. apple satelita
Łączność satelitarna w Apple Watch i iPhone.

Ostatnio pojawiły się sygnały, że firma Apple i jej partner Globalstar mogą być coraz bliżej wprowadzenia takiej funkcji. W lutym Globalstar ogłosił, że zawarł porozumienie w sprawie zakupu 17 nowych satelitów, które mają pomóc w świadczeniu ciągłych usług satelitarnych dla potencjalnego klienta, który zapłacił setki milionów dolarów za inwestycję.

W 2022 roku firma Apple może wprowadzić na rynek trzy nowe zegarki Apple Watch: model “standardowy”, nowy SE oraz zupełnie nowe urządzenie przeznaczone do uprawiania sportów ekstremalnych. To właśnie w tym ostatnim przypadku technologia komunikacji komórkowej miałaby sens, choć mogłaby się pojawić także w modelu klasycznym.

W obu przypadkach taka funkcja umożliwiłaby kontakt ze służbami ratunkowymi niezależnie od tego, czy sieć jest dostępna, czy nie.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top