Liczba użytkowników biorących udział w beta testach oprogramowania Apple jest ogromna ciekawostki   W tej chwili cztery miliony użytkowników z całego świata używa wersji testowych najnowszych systemów operacyjnych Apple. iOS12b5

Liczba użytkowników biorących udział w beta testach oprogramowania Apple jest ogromna

W tej chwili cztery miliony użytkowników z całego świata używa wersji testowych najnowszych systemów operacyjnych Apple.

Dowiedzieliśmy się tego dzięki rozmowie telefonicznej pracowników Apple związanej z raportem finansowym.

In June, we hosted an extremely successful developers conference that previewed many major advances coming this fall to our four operating systems, iOS, macOS, watchOS and tvOS. Customer and developer reaction has been very positive and we have over four million users participating in our new OS beta programs.

Nie spodziewałem się tak wysokiej liczby zainteresowanych nieukończonym oprogramowaniem, mam tylko nadzieję, że każdy z użytkowników zgłasza zauważone błędy. Niestety u nas w kraju niektórzy instalują betę, żeby narzekać na jej słabe działanie, niższą żywotność baterii i wiele innych, zapominając, że to nieukończone oprogramowanie i problemy podczas użytkowania to normalka.

Liczba użytkowników biorących udział w beta testach oprogramowania Apple jest ogromna ciekawostki   W tej chwili cztery miliony użytkowników z całego świata używa wersji testowych najnowszych systemów operacyjnych Apple. iOS beta

Tim Cook nie podał szczegółów z podziałem na każdy z systemów operacyjnych, więc ciężko stwierdzić ile osób testuje iOS, watchOS, tvOS i macOS.

Programiści mogą pobrać każdy z systemów z portalu Apple dla programistów, ale od niedawna prowadzone są również publiczne beta testy, do których może zapisać się każdy. W przypadku publicznych beta testów mamy dostęp do iOS, macOS i tvOS, a watchOS jest na razie zarezerwowany wyłącznie dla programistów.

Korzystacie z wersji testowej któregoś z nadchodzących systemów operacyjnych?

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top