macbookpro10

Mac z procesorem M2 Max i 96 GB RAM zauważony w Geekbench

W czerwcu firma Apple zaprezentowała modele Apple MacBook Pro i MacBook Air zasilane przez Apple M2. Własny układ M2 firmy Apple jest następcą układu M1, który firma wprowadziła w 2020 roku.

Układ Apple M2 zasila podstawowe modele MacBook Air i MacBook Pro. Gigant technologiczny z Cupertino nie przedstawił jeszcze następców SoC M1 Pro i M1 Max, które zostały zaprezentowane w zeszłym roku. Ale wszystko wygląda na to, że premiera nowego Maca jest coraz bliżej.

W sieci pojawił się dziś nowy nieznany Mac z procesorem M2 Max i 96 GB pamięci RAM. Specyfikacje wskazują na 12-rdzeniowy procesor o częstotliwości 3,54 GHz. Komputer uzyskał 1889 punktów w teście jednordzeniowym i 14586 w teście wielordzeniowym.

Mac z procesorem M2 Max i 96 GB RAM zauważony w Geekbench ciekawostki procesor M2 Max, MacBook Pro z procesorem M2 Max, M2 Max w geekbench, M2 Max  W czerwcu firma Apple zaprezentowała modele Apple MacBook Pro i MacBook Air zasilane przez Apple M2. Własny układ M2 firmy Apple jest następcą układu M1, który firma wprowadziła w 2020 roku. Apple M2 Max SoC Geekbench 96GB

Nie wiadomo dokładnie, który Mac był testowany, ale prawdopodobnie mówimy o nowym MacBooku Pro, który powinien dostać procesor M2 Max.

Dla przypomnienia dodamy, że maksymalna konfiguracja obecnego MacBooka Pro zapewnia 10-rdzeniowy układ M1 Max i 64 GB pamięci RAM

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top