MacBook Pro z Apple M2 i nowy Mac mini mogą pojawić się już w marcu ciekawostki premiera MacBook Pro M2 2022, macbook pro m2 kiedy, MacBook Pro M2  Apple przygotowuje się do ogłoszenia siedmiu nowych komputerów Mac z chipami Apple Silicon w ciągu najbliższych sześciu miesięcy. O tym powiedział dziennikarz Bloomberg Mark Gurman w nowym wydaniu biuletynu Power On. macbook 1 1300x700

MacBook Pro z Apple M2 i nowy Mac mini mogą pojawić się już w marcu

Apple przygotowuje się do ogłoszenia siedmiu nowych komputerów Mac z chipami Apple Silicon w ciągu najbliższych sześciu miesięcy. O tym powiedział dziennikarz Bloomberg Mark Gurman w nowym wydaniu biuletynu Power On.

Według “informatora”, tegoroczne nowe komputery Mac będą wyposażone w układy: M2, M1 Pro i M1 Max, a także w super mocne wersje M1 Max.

Gurman oczekuje, że Apple zakończy przejście na własne procesory wraz z wydaniem siedmiu nowych komputerów w nadchodzących miesiącach. Pierwszymi komputerami jakie pojawią się w tym roku mają być zaktualizowany Mac mini z czipem M1 Pro oraz 13-calowy MacBook Pro z Apple M2, który zastąpi model 2020.

MacBook Pro z Apple M2 i nowy Mac mini mogą pojawić się już w marcu ciekawostki premiera MacBook Pro M2 2022, macbook pro m2 kiedy, MacBook Pro M2  Apple przygotowuje się do ogłoszenia siedmiu nowych komputerów Mac z chipami Apple Silicon w ciągu najbliższych sześciu miesięcy. O tym powiedział dziennikarz Bloomberg Mark Gurman w nowym wydaniu biuletynu Power On. macBook

Według Marka Apple rozpoczęło już produkcję innych modeli, aby ogłosić je w maju-czerwcu. W tym okresie spodziewamy się wydania trzech modeli z procesorem Apple M2 – Maca mini, iMaca 24-calowego oraz MacBooka Air. Ponadto firma wypuści iMac Pro z układami M1 Pro i M1 Max oraz mniejszą wersję Mac Pro z niestandardowymi układami, które będą odpowiadały mocy dwóm lub czterem układom M1 Max.

Oczekuje się, że Apple przeprowadzi swoją pierwszą prezentację w 2022 roku 8 marca, więc oficjalna informacja o wydarzeniu powinna pojawić się w sieci w ciągu najbliższych dwóch tygodni. Gdy tylko to nastąpi oczywiście damy Wam znać.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
final cut pro

Apple obiecuje poprawić Final Cut Pro

W kwietniu grupa profesjonalistów pracujących z programem Final Cut podpisała list otwarty, w którym zwróciła się do firmy Apple z prośbą o podjęcie dalszych działań w celu poprawy wykorzystania programu Final Cut w branży telewizyjnej i filmowej.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry