macOS 12.3 psuje bezprzewodowe kontrolery gier ciekawostki macOS 12.3 psuje kontrolery gier, macos 12.3  Błędów w macOS 12.3 ciąg dalszy. Niestety niektórzy użytkownicy komputerów Mac po instalacji najnowszej wersji systemy mają problemy z kontrolerami gier. Mac Gamepad

macOS 12.3 psuje bezprzewodowe kontrolery gier

Błędów w macOS 12.3 ciąg dalszy. Niestety niektórzy użytkownicy komputerów Mac po instalacji najnowszej wersji systemy mają problemy z kontrolerami gier.

Kilku użytkowników zgłosiło na forum pomocy technicznej firmy Apple, że kontrolery Xbox, PlayStation i innych firm nie działają przez Bluetooth po aktualizacji systemu macOS do wersji 12.3. Wydaje się, że problemy te nie dotyczą wszystkich użytkowników, ponieważ niektórzy twierdzą, że ich kontrolery działają jak zwykle.

macOS 12.3 psuje bezprzewodowe kontrolery gier ciekawostki macOS 12.3 psuje kontrolery gier, macos 12.3  Błędów w macOS 12.3 ciąg dalszy. Niestety niektórzy użytkownicy komputerów Mac po instalacji najnowszej wersji systemy mają problemy z kontrolerami gier. gamepad

Ponadto inni użytkownicy informują, że problemy dotyczą tylko niektórych gier i pojawiają się przy próbie połączenia kontrolera z komputerem Mac przez Bluetooth. Usunięcie kontrolera z menu Bluetooth, a następnie ponowne jego sparowanie również nie rozwiązuje problemów. Obecnie nie ma rozwiązania tego problemu. Trzeba czekać na  aktualizację od firmy Apple rozwiązującą problem.

A czy Ty zauważyłeś coś podobnego?

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
waze

Waze dodaje obsługę Apple Music

Waze dodało w swojej aplikacji obsługę Apple Music. Stało się tak ponieważ obie firmy nawiązały współpracę. Jest to bardzo dobra wiadomość dla użytkowników korzystających z aplikacji.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry