macbook

Beta macOS 12 zdradza nowe ikony pakietu iWork

Deweloper Steve Moser znalazł zaktualizowane ikony aplikacji iWork w systemie macOS 12 Monterey beta 5. Jak Wam się podobają?

Nowe ikony są zawarte w frameworku w piątej becie macOS 12, który odpowiada za wyświetlanie łączy współpracy w iMessage i innych aplikacjach. Obrazy zaktualizowanych ikon Pages, Numbers i Keynote to hybryda płaskiej konstrukcji, fotorealistycznych elementów i jednolitego tła, podobnie jak w innych wbudowanych aplikacjach macOS.

Nowe ikony pakietu iWork w macOS 12 Monterey beta 5

Beta macOS 12 zdradza nowe ikony pakietu iWork ciekawostki macOS 12 Monterey beta 5, iWork  Deweloper Steve Moser znalazł zaktualizowane ikony aplikacji iWork w systemie macOS 12 Monterey beta 5. Jak Wam się podobają? iWork monterey 1300x415
Ikony iWork w macOS Monterey

W systemie macOS Big Sur ikony wyglądają nastąpująco:

Beta macOS 12 zdradza nowe ikony pakietu iWork ciekawostki macOS 12 Monterey beta 5, iWork  Deweloper Steve Moser znalazł zaktualizowane ikony aplikacji iWork w systemie macOS 12 Monterey beta 5. Jak Wam się podobają? iWork bigsur 1300x415
Ikony iWork w macOS Big Sur

Które Wam się lepiej podobają? Koniecznie dajcie nam znać w komenatzrach!

Najprawdopodobniej nowe ikony pojawią się wraz z aktualizacją pakietu iWork, która nastąpi po premierze macOS Monterey tej jesieni. O nowościach jakie pojawią się w tegorocznej aktualizacji systemu dla komputerów Mac możecie przeczytać w jednym z naszych poprzednich wpisów – w tym miejscu.

Źródło:
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry