macOS Mojave przenosi aktualizację do Preferencji systemowych ciekawostki   W tym momencie są prowadzone testy macOS Mojave i testerzy najnowszego systemu operacyjnego dla komputerów Apple wyłapują wszelkie nowości i błędy. macOSHighSierra

macOS Mojave przenosi aktualizację do Preferencji systemowych

W tym momencie są prowadzone testy macOS Mojave i testerzy najnowszego systemu operacyjnego dla komputerów Apple wyłapują wszelkie nowości i błędy.

Nowością jest bez wątpienia przeniesienie aktualizacji do Preferencji systemowych, ponieważ do tej pory były dostępne wyłącznie w Mac App Store.

Apple przeniosło wszystkie aktualizacje do preferencji systemowych w postaci nowego panelu. Od momentu aktualizacji do macOS Mojave aktualizacje będą dostępne w panelu Uaktualnienia. Na szczęście nadal będziemy mogli pobrać całość systemu przez Mac App Store, aby mieścić go na pamięci zewnętrznej.

macOS Mojave przenosi aktualizację do Preferencji systemowych ciekawostki   W tym momencie są prowadzone testy macOS Mojave i testerzy najnowszego systemu operacyjnego dla komputerów Apple wyłapują wszelkie nowości i błędy. macOS Mojave System PReferences Software Update 745x365

To nie wszystko, ponieważ w panelu pojawiły się nowe opcje, są nimi:

  • wyszukiwanie aktualizacji
  • pobieranie aktualizacji w tle
  • automatyczna aktualizacja aplikacji
  • automatyczna aktualizacja systemu
  • automatyczna aktualizacja zabezpieczeń systemu

Aktualizacje aplikacji nadal będą się pojawiać w Mac App Store, więc o to nie trzeba się martwić.

Zmiana jest prawdopodobnie podyktowana nową wersją Mac App Store, który przypomina ten z iOS. w Mojave sklep z aplikacjami zyskał panel boczny, promocyjne wideo i wiele innych.

Nie miałem nigdy styczności z komputerami Apple i ich systemem operacyjnym, ale dla mnie aktualizacje w Ustawieniach systemu to normalka. Właśnie tam powinny się znajdować, a nie w sklepie z aplikacjami i grami. Dobrze, że Amerykanie zdecydowali się na przeniesienie.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top