monterey

macOS Monterey 12.2.1 z poprawkami błędów dostępny

Dziś oprócz iOS 15.3.1 i iPadOS 15.3.1, Apple wydało także nowa wersję systemu macOS Monterey 12.2.1 Co zostało zmienione?‌

macOS Monterey‌ 12.2.1 to aktualizacja zawierająca jedynie poprawki błędów.

macOS Monterey 12.2.1 z poprawkami błędów dostępny ciekawostki macOS Monterey 12.2.1  Dziś oprócz iOS 15.3.1 i iPadOS 15.3.1, Apple wydało także nowa wersję systemu macOS Monterey 12.2.1 Co zostało zmienione?‌ monetery1

  • System macOS 12.2.1 zawiera ważne aktualizacje zabezpieczeń i rozwiązuje problem dotyczący komputerów Mac z procesorami Intel, który może powodować rozładowanie baterii podczas uśpienia w przypadku połączenia z urządzeniami peryferyjnymi Bluetooth.

Czyli jak widzicie nowa wersja systemu łata frustrujący błąd rozładowywania baterii Bluetooth, z którym mieli do czynienia użytkownicy MacBooków. Co ciekawe zdaniem firmy problem występował tylko na komputerach z procesorem Intel.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
final cut pro

Apple obiecuje poprawić Final Cut Pro

W kwietniu grupa profesjonalistów pracujących z programem Final Cut podpisała list otwarty, w którym zwróciła się do firmy Apple z prośbą o podjęcie dalszych działań w celu poprawy wykorzystania programu Final Cut w branży telewizyjnej i filmowej.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry