Apple ułatwi wykrycie cudzego AirTag ciekawostki lokalizaowanie airtag, Apple, AirTag  Po licznych doniesieniach o śledzeniu przy pomocy AirTag firma Apple wydała komunikat prasowy, w którym stwierdzono, że ułatwi lokalizację cudzego AirTag, który znajduje się w pobliżu.  AirTag

Apple ułatwi wykrycie cudzego AirTag

Po licznych doniesieniach o śledzeniu przy pomocy AirTag firma Apple wydała komunikat prasowy, w którym stwierdzono, że ułatwi lokalizację cudzego AirTag, który znajduje się w pobliżu.

Użytkownicy zostaną szybciej powiadomieni o wykryciu takiego AirTag. Firma obiecuje również, że sygnał dźwiękowy taga będzie głośniejszy, gdy w pobliżu znajdzie się iPhone, iPad lub iPod touch. To nie wszystko.

Na urządzenie zostanie wysłane powiadomienie z sugestią odtworzenia dźwięku lub skorzystania z funkcji precyzyjnego wyszukiwania. Fubnkcja ta wskazuje dokładną odległość i kierunek do AirTag. Niestety dostępna jest ona tylko na iPhonie 11, iPhonie 12 i iPhonie 13.

Apple ułatwi wykrycie cudzego AirTag ciekawostki lokalizaowanie airtag, Apple, AirTag  Po licznych doniesieniach o śledzeniu przy pomocy AirTag firma Apple wydała komunikat prasowy, w którym stwierdzono, że ułatwi lokalizację cudzego AirTag, który znajduje się w pobliżu.  airtag1

W przypadku użytkowników, którzy konfigurują AirTag po raz pierwszy, zostanie wyświetlone okno ostrzegawcze, że używanie tagu do śledzenia osób lub mienia narusza prawo w wielu krajach.

Apple powiedziało także, że aktywnie współpracuje z policją w badaniu spraw, w które zaangażowany był AirTag. W takim przypadku firma ma prawo przekazać organom ścigania pełne informacje o właścicielu tagu, który został połączony podczas pierwszej konfiguracji AirTag.

Innowacje powinny pojawić się w najbliższej przyszłości.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top