mclaren

McLaren przedstawił elektryczną hulajnogę o imponującym wyglądzie

Firma McLaren znana jest głównie z projektowania i produkcji samochodów wyścigowych Formuły 1. Tym razem postanowiła wyróżnić prezentując elektryczną hulajnogę.

Nazywana Lavoie Series 1, waży zaledwie 16,5 kg (znacznie mniej niż większość podobnych gadżetów) i może być składana na pół w celu łatwego przechowywania lub transportu. Rama wykonana jest ze stopu magnezu, który jest mocniejszy i lżejszy od aluminium, a nawet lżejszy od stali, powszechnie stosowanej do produkcji niedrogich ram skuterów.

McLaren przedstawił elektryczną hulajnogę o imponującym wyglądzie ciekawostki skuter elektryczny, McLaren, Lavoie Series 1, hulajnoga McLaren, hulajnoga elektryczna McLaren  Firma McLaren znana jest głównie z projektowania i produkcji samochodów wyścigowych Formuły 1. Tym razem postanowiła wyróżnić prezentując elektryczną hulajnogę. hulajnoga mclaren

Elektryczna hulajnoga może przejechać 50 km na jednym ładowaniu, a koła zostały specjalnie zaprojektowane, aby tłumić drgania z drogi i amortyzować nierówności.

McLaren przedstawił elektryczną hulajnogę o imponującym wyglądzie ciekawostki skuter elektryczny, McLaren, Lavoie Series 1, hulajnoga McLaren, hulajnoga elektryczna McLaren  Firma McLaren znana jest głównie z projektowania i produkcji samochodów wyścigowych Formuły 1. Tym razem postanowiła wyróżnić prezentując elektryczną hulajnogę. mclaren

Światło LED o trójkątnym kształcie jest zintegrowane z kolumną kierownicy, a czerwone światło na tylnym błotniku zapewnia bezpieczeństwo na drodze. Wbudowany moduł GPS pozwala na śledzenie hulajnogi elektrycznej.

McLaren przedstawił elektryczną hulajnogę o imponującym wyglądzie ciekawostki skuter elektryczny, McLaren, Lavoie Series 1, hulajnoga McLaren, hulajnoga elektryczna McLaren  Firma McLaren znana jest głównie z projektowania i produkcji samochodów wyścigowych Formuły 1. Tym razem postanowiła wyróżnić prezentując elektryczną hulajnogę. hulajnoga mclaren 1

Lavoie Series 1 wykorzystuje technologię Flowfold, która pozwala na złożenie w kilka sekund za pomocą jednego przycisku. To podobne rozwiązanie stosowane w samochodach wyścigowych. Ekran zamontowany na kierownicy służy jako wyświetlacz wskazówek wizualnych, podczas jazdy. Wbudowany akumulator można w pełni naładować w zaledwie dwie godziny.

McLaren planuje wprowadzić ten model do sprzedaży w 2023 roku. Cena nie została jeszcze ogłoszona ale nie spodziewajcie się, że spadnie ona poniżej 1000 dolarów.

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top