Kuo: Nowy MacBook Pro otrzyma gniazdo kart SD i port HDMI podcast, ciekawostki Macbook z hdi, MacBook Pro 2021, hdmi, czytnik kart  Analityk TFI Securities Ming-Chi Kuo powiedział w nowej notatce badawczej, że Apple planuje wypuścić dwa nowe modele MacBooka Pro z portem HDMI i gniazdem na kartę SD w drugiej połowie 2021 roku. Macbook 2

Kuo: Nowy MacBook Pro otrzyma gniazdo kart SD i port HDMI

Analityk TFI Securities Ming-Chi Kuo powiedział w nowej notatce badawczej, że Apple planuje wypuścić dwa nowe modele MacBooka Pro z portem HDMI i gniazdem na kartę SD w drugiej połowie 2021 roku.

Głównym i wyłącznym dostawcą czytników kart SD dla modeli MacBook Pro 2021 roku będzie Genesys Logic.

Kuo: Nowy MacBook Pro otrzyma gniazdo kart SD i port HDMI podcast, ciekawostki Macbook z hdi, MacBook Pro 2021, hdmi, czytnik kart  Analityk TFI Securities Ming-Chi Kuo powiedział w nowej notatce badawczej, że Apple planuje wypuścić dwa nowe modele MacBooka Pro z portem HDMI i gniazdem na kartę SD w drugiej połowie 2021 roku. macbook

?Przewidujemy, że dwa nowe modele MacBooków Pro przejdą kilka istotnych zmian konstrukcyjnych i specyfikacji. Niektóre z praktycznych zmian dla użytkowników to dodanie czytnika kart SD i portu HDMI ?- powiedział Kuo.

Analityk powiedział w zeszłym miesiącu, że Apple wypuści nowe 14-calowe i 16-calowe MacBooki Pro z bardziej płaską konstrukcją, podobną do iPhone’a 12, ze złączem ładowania MagSafe, większą liczbą portów i bez paska Touch Bar.

Oczekuje się, że Apple zaprezentuje nowe laptopy w listopadzie 2021 roku.

Źródło:
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry