Na YouTube pojawiły się pierwsze rozpakowania AirPods Max polecane, ciekawostki rozpakowanie, pierwsze wrazenia, cena, AirPods Max  Dwa dni temu Apple zaprezentowało światu AirPods Max, innowacyjne słuchawki bezprzewodowe, które łączą magię AirPods w nauszną konstrukcją. AirPodsMax 2

Na YouTube pojawiły się pierwsze rozpakowania AirPods Max

Dwa dni temu Apple zaprezentowało światu AirPods Max, innowacyjne słuchawki bezprzewodowe, które łączą magię AirPods w nauszną konstrukcją.

Dzisiaj zgodnie z tradycją na kilka dni przed oficjalną sprzedażą niektórzy amerykańscy wideo blogerzy udostępnili na YouTube pierwsze wrażenia i rozpakowania nowych AirPods Max.

Znajdziecie tutaj między innymi filmy takich autorów jak: ijustine, Marques Brownlee, UrAvgConsumer.
Przypomnijmy, że nowe słuchawki nauszne Apple dostępne są w pięciu kolorach: różowym, gwiezdna szarość, srebrny, zielony i błękitny. Cena AirPods Max w Polsce to 2799 zł. Więcej na ich temat możecie przeczytać na stronie Apple.

Źródło:
Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ios15.1beta1 1

Co nowego w iOS 15.1 beta 1

Kilka godzin temu firma Apple udostępniła deweloperom iOS 15 beta 1, iPadOS 15 beta 1, więc czas najwyższy na przegląd nowości i zmian jakie pojawiły się w najnowszych systemach.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry