Krzysiek Borek29.12.2016
Najbardziej interesujące wtyczki z Cydii dla iOS 10

Jailbreak iOS 10.x jest obecnie w fazie testów, co nie zmienia faktu, że wszyscy autorzy wtyczek/aplikacji pracują w pocie czoła, aby ich „dzieci” świetnie dogadywały się z nowszą wersją oprogramowania układowego.

Za chwilę pokaże wam, które z nich przykuły moją uwagę.

iCleaner

To istny must have dla większości użytkowników urządzeń mobilnych Apple (nie mam na myśli, tylko tych, którzy mają sprzęt z 16GB pamięci). Najnowsza wersja testowa iCleaner dodaje wsparcie dla iOS 10, a także iPhone’a 7/Plus i poprawia wiele błędów, które pojawiły się w poprzednich.

Pamiętajcie, że to wersja testowa aplikacji i może nie działać, jak trzeba. Musicie się z tym liczyć przed instalacją.

Cuttlefish

Ta wtyczka zmienia walory kolorystyczne ekranu pojawiającego się po przejściu do menu kontekstowego aplikacji za pomocą 3D Touch. Zazwyczaj kolor rozmycia odpowiada temu z ikony aplikacji, co zdecydowanie poprawia obcowanie użytkownika z wyświetlaczem urządzenia.

Wtyczka jest darmowa i pobierzecie ją ze źródła BigBoss.

Evanesco

Najbardziej, co denerwuje mnie na ekranie blokady ro miejsce ulokowania zegara, ponieważ na większości moich tapet zasłania przynajmniej 1/4. Na szczęście można to zmienić, ale nie za pomocą Evanesco, pozwalającego na rozmycie tła ekranu blokady i wyłączenie (prawie) informacji wyświetlanych na pasku statusu.

Ponadto wtyczka służy również do chwalenia się biblioteką swoich aplikacji, o ile w ogóle zamierzacie to robić. Rozszerzenie pobierzecie z domyślnego źródła, BigBoss.

StatusSwitcher

To prosta wtyczka wyświetlająca pasek statusu w momencie uruchomienie interfejsu wielozadaniowości. Najważniejsze, że jest darmowa i pobierzecie ją ze źródła BigBoss.

Apps Manager

Do tej pory do tworzenia kopii zapasowych aplikacji i ich danych używałem BackupAZ2, ale niedawno dowiedziałem się o jego alternatywie. Apps Manager jest w końcu kompatybilny z iOS 10 i pozwala na wykonanie kopii zapasowej aplikacji (wraz z danymi), przywrócenie aplikacji, usunięcie i import/eksport danych.

Aplikacja nadal jest darmowa i pobierzecie ją ze źródła BigBoss.

Źródło: redmondpie.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek