Krzysiek Borek03.09.2019
ReProvision pozwala na podpisywanie aplikacji na urządzeniu

ReProvision okazało się świetnym remedium na cotygodniowe podpisywanie aplikacji zainstalowanych za pomocą Cydia Impactor.

Wspomniana aplikacja pozwala nadawać certyfikat aplikacjom zainstalowanym za pomocą komputera. Oczywiście do ciągłego odnawiania tygodniowego certyfikatu będziemy potrzebowali Apple ID i przypisanego do niego maila.

To pierwsza i jedyna konfiguracja jaką należy wykonać, a później nie trzeba podłączać iPada lub iPhone’a z Jailbreak, aby ponownie podpisać używanych przez siebie aplikacji.

Interfejs aplikacji jest prosty do bólu i z prawej strony pokazuje zainstalowane aplikacje, a dodatkowe opcje pojawiają się z lewej.

Każda z aplikacji ukazanych w programie wyświetla obok siebie długość certyfikatu, a na 2 dni przed jego wygaśnięciem odnawia go. Właśnie wtedy dosłownie na chwilę ikona aplikacji znika i pojawia się ponownie. Po przeprowadzonej operacji możemy nadal korzystać z aplikacji pokroju unc0ver lub innych.

W Centrum Powiadomień pojawiają się nawet powiadomienia ukazujące zakończenie operacji lub aplikację, która wymaga odnowienia certyfikatu. To zdecydowanie lepsza opcja niż podłączanie urządzenia co tydzień do komputera i instalacja aplikacji od nowa za pomocą Cydia Impactor.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS