ReProvision

ReProvision pozwala na podpisywanie aplikacji na urządzeniu

ReProvision okazało się świetnym remedium na cotygodniowe podpisywanie aplikacji zainstalowanych za pomocą Cydia Impactor.

Wspomniana aplikacja pozwala nadawać certyfikat aplikacjom zainstalowanym za pomocą komputera. Oczywiście do ciągłego odnawiania tygodniowego certyfikatu będziemy potrzebowali Apple ID i przypisanego do niego maila.

To pierwsza i jedyna konfiguracja jaką należy wykonać, a później nie trzeba podłączać iPada lub iPhone’a z Jailbreak, aby ponownie podpisać używanych przez siebie aplikacji.

ReProvision pozwala na podpisywanie aplikacji na urządzeniu cydia-i-jailbreak Reprovision, jailbreak, Aplikacja  ReProvision okazało się świetnym remedium na cotygodniowe podpisywanie aplikacji zainstalowanych za pomocą Cydia Impactor. ReProvision 263x350

Interfejs aplikacji jest prosty do bólu i z prawej strony pokazuje zainstalowane aplikacje, a dodatkowe opcje pojawiają się z lewej.

Każda z aplikacji ukazanych w programie wyświetla obok siebie długość certyfikatu, a na 2 dni przed jego wygaśnięciem odnawia go. Właśnie wtedy dosłownie na chwilę ikona aplikacji znika i pojawia się ponownie. Po przeprowadzonej operacji możemy nadal korzystać z aplikacji pokroju unc0ver lub innych.

ReProvision pozwala na podpisywanie aplikacji na urządzeniu cydia-i-jailbreak Reprovision, jailbreak, Aplikacja  ReProvision okazało się świetnym remedium na cotygodniowe podpisywanie aplikacji zainstalowanych za pomocą Cydia Impactor. ReProvision powiadomienia 263x350

W Centrum Powiadomień pojawiają się nawet powiadomienia ukazujące zakończenie operacji lub aplikację, która wymaga odnowienia certyfikatu. To zdecydowanie lepsza opcja niż podłączanie urządzenia co tydzień do komputera i instalacja aplikacji od nowa za pomocą Cydia Impactor.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top