CompactBatteryAvocado

Ulepszamy widget baterii na urządzeniach z iOS 14 po jailbreak za pomocą CompactBatteryAvocado

Jedną z najbardziej widocznych i chyba największych zmian w systemie iOS 14 było pojawienie się widgetów na ekranie głównym.

Wśród widgetów, które widzimy zaraz po wyciągnięciu iPhone?a z pudełka jest widget baterii. Widget pokazuje nam poziom naładowania akcesoriów połączonych z naszym urządzeniem za pomocą Bluetooth. Widget sam w sobie jest ok, ale brakuje mu jednej bardzo istotnej rzeczy. Jakiej? Informacji o poziomie naładowania baterii w procentach, tak jak to ma miejsce w starczych urządzeniach.

Ulepszamy widget baterii na urządzeniach z iOS 14 po jailbreak za pomocą CompactBatteryAvocado polecane, cydia-i-jailbreak jailbreak, Cydia, CompactBatteryAvocado, Apple  Jedną z najbardziej widocznych i chyba największych zmian w systemie iOS 14 było pojawienie się widgetów na ekranie głównym. CompactBatteryAvocado

Teraz dobra wiadomość. Wszystkie osoby mające na swoich urządzeniach Jailbreak już teraz mogą sprawić, że w widgecie baterii nad grafiką urządzenia pojawi się procentowa informacja o poziomie naładowania akcesorium.

Aby dodać taką informację musicie wykonać oczywiście na swoim iPhone z Jailbreak a następnie zainstalować darmową wtyczkę o nazwie CompactBatteryAvocado. Wtyczka dostępna jest w repo: https://udevsharold.github.io/repo/

Jak wykonać Jailbreak iOS 14

Jeśli nie wiesz jak wykonać jailbreak iPhone 12, iPhone 11 czy innego urządzenia z systemem iOS 11 – iOS 14.3 to poniżej zamieszczamy szczegółowy film pokazujący cały proces jailbreakowania krok po kroku.

Co myślicie o tym rozwiązaniu? Jak Wam się podoba?

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top