Największa jak dotąd aktualizacja Cyberpunk 2077 opóźniona polecane, ciekawostki Update, Cyberpunk 2077, aktualizacja Cyberpunk 2077, Aktualizacja  CD Projekt RED przygotowuje kolejną i jak dotąd największą aktualizację Cyberpunk 2077, która pierwotnie miała zostać udostępniona jeszcze w tym miesiącu. Niestety tak się nie stanie. Cyberpunk2077

Największa jak dotąd aktualizacja Cyberpunk 2077 opóźniona

CD Projekt RED przygotowuje kolejną i jak dotąd największą aktualizację Cyberpunk 2077, która pierwotnie miała zostać udostępniona jeszcze w tym miesiącu. Niestety tak się nie stanie.

Według firmy opóźnienie jest częściowo spowodowane niedawnym cyberatakiem na CD Projekt, w wyniku którego atakujący uzyskali dostęp do oryginalnych danych gier, a także dokumentów związanych z księgowością, administracją i tak dalej.

Jeśli chodzi o ??kopie zapasowe zaszyfrowanych urządzeń to nie zostały one uszkodzone i już firma rozpoczęła odzyskiwanie danych. Ten proces wpłynął na czas rozwoju aktualizacji dla Cyberpunk 2077. Twórcy potwierdzili, że nadchodząca aktualizacja będzie znacznie większa niż poprzednie.

Aktualizacja Cyberpunk 2077 opóźniona

Największa jak dotąd aktualizacja Cyberpunk 2077 opóźniona polecane, ciekawostki Update, Cyberpunk 2077, aktualizacja Cyberpunk 2077, Aktualizacja  CD Projekt RED przygotowuje kolejną i jak dotąd największą aktualizację Cyberpunk 2077, która pierwotnie miała zostać udostępniona jeszcze w tym miesiącu. Niestety tak się nie stanie. cyberpunk2077 2

Pomimo dołożenia wszelkich starań, aby Aktualizacja 1.2 ukazała się zgodnie z przedstawionym przez nas harmonogramem, niestety nie jest to aktualnie możliwe. Niedawny cyberatak na infrastrukturę IT naszego studia, jak również skala samej aktualizacji sprawiają, że będziemy potrzebowali nieco więcej czasu.

W porównaniu do wydanych wcześniej łatek, wymiar poprawek i usprawnień, których wprowadzenie zaplanowaliśmy w ramach Aktualizacji 1.2, jest znacznie większy. Jednocześnie chcemy, by efekt naszej pracy nad aktualizacją był przez Was w pełni odczuwalny. Dlatego zdecydowaliśmy o przesunięciu jej wydania na drugą połowę marca.

Zdajemy sobie sprawę, że nie jest to informacja, na którą czekaliście. Chcemy jednak, aby aktualizacja, która ostatecznie trafi w Wasze ręce, zawierała wszystko, co zaplanowaliśmy. W miarę postępów będziemy przekazywać Wam kolejne informacje.

Dziękujemy Wam za cierpliwość i wsparcie.

Do tej pory CD Projekt RED wydało jedną dużą aktualizację Cyberpunk 2077 mającą na celu poprawę wydajności i naprawę błędów. Naprawiono również kilka krytycznych błedów.

Źródło:
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry