Spotify pracuje nad kolejną nowością w swojej aplikacji na Android i iOS polecane, ciekawostki Spotify, nowosc, filtry w utwory które lubisz  Po ogłoszeniu usługi Spotify HiFi o której pisaliśmy tutaj, firma rozpoczęła testowanie kolejnej ważnej nowej funkcji interfejsu użytkownika. Spotify

Spotify pracuje nad kolejną nowością w swojej aplikacji na Android i iOS

Po ogłoszeniu usługi Spotify HiFi o której pisaliśmy tutaj, firma rozpoczęła testowanie kolejnej ważnej nowej funkcji interfejsu użytkownika.

Nadchodzą filtry do sekcji ?Utwory, które lubisz?, dzięki którym będzie można łatwiej zarządzać utworami w kolekcji dzięki 15 kategoriom według gatunku muzycznego i nastroju.

Spotify pracuje nad kolejną nowością w swojej aplikacji na Android i iOS polecane, ciekawostki Spotify, nowosc, filtry w utwory które lubisz  Po ogłoszeniu usługi Spotify HiFi o której pisaliśmy tutaj, firma rozpoczęła testowanie kolejnej ważnej nowej funkcji interfejsu użytkownika. Spotify gatunki

Jednak ta funkcja będzie wymagać obecności co najmniej 30 utworów w kolekcji i obiecuje uprościć nawigację po ulubionych utworach w zdecydowanie inteligentny sposób.

Obecnie istnieją jednak pewne ograniczenia. Nowość będzie początkowo dostępna tylko w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Australii, Irlandii, Nowej Zelandii i RPA, ale dobrą wiadomością jest to, że z filtrów będą mogli korzystać zarówno użytkownicy Premium, jak i osoby posiadające bezpłatne konto.

Źródło:
Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry