Zapowiedź MacBook Pro z ekranem mini-LED nastąpi w drugiej połowie 2021 roku polecane, ciekawostki mini-LEd, MacBook Pro, 16-calowy MacBook Pro z ekranem mini-LED, 14-calowy MacBook Pro z ekranem mini-LED  Publikacja branżowa z Tajwanu informuje, że 14-calowy MacBooka Pro z ekranem mini-LED i 16-calowy MacBooka Pro z ekranem mini-LED zostaną oficjalnie przestawione w drugiej połowie 2021 roku. Macbook 1

Zapowiedź MacBook Pro z ekranem mini-LED nastąpi w drugiej połowie 2021 roku

Publikacja branżowa z Tajwanu informuje, że 14-calowy MacBooka Pro z ekranem mini-LED i 16-calowy MacBooka Pro z ekranem mini-LED zostaną oficjalnie przestawione w drugiej połowie 2021 roku.

W swoim raporcie DigiTimes twierdzi, że Radiant Opto-Electronics będzie wyłącznym dostawcą jednostek podświetlenia mini-LED, a Quanta Computer zajmie się ostatecznym montażem notebooków.

Ta informacja potwierdza poprzedni post analityka TFI Securities Ming-Chi Kuo, w którym mówił o premierze nowych MacBooków Pro z jaśniejszymi wyświetlaczami i chipami Apple Silicon w drugiej połowie 2021 roku. Mówi się, że nadchodzące laptopy Apple mają nową płaską konstrukcję, port HDMI i gniazdo kart SD, ładowanie MagSafe i fizyczne klawisze funkcyjne zamiast paska dotykowego.

14-calowy MacBook Pro z ekranem mini-LED

Zapowiedź MacBook Pro z ekranem mini-LED nastąpi w drugiej połowie 2021 roku polecane, ciekawostki mini-LEd, MacBook Pro, 16-calowy MacBook Pro z ekranem mini-LED, 14-calowy MacBook Pro z ekranem mini-LED  Publikacja branżowa z Tajwanu informuje, że 14-calowy MacBooka Pro z ekranem mini-LED i 16-calowy MacBooka Pro z ekranem mini-LED zostaną oficjalnie przestawione w drugiej połowie 2021 roku. Macbook mini led

Inny renomowany informator, Mark Gurman z Bloomberga, jest tego samego zdania na temat MacBooka Pro 2021. Co więcej, jako pierwszy ogłosił, że Apple przywróci gniazdo kart SD.

Nowy 14-calowy model prawdopodobnie zastąpi 13-calowe MacBooki Pro z procesorami Intel, które obecnie są jeszcze w ofercie Apple. Prawdopodobnie producent zwiększy przekątną, zmniejszając ramki wyświetlacza.

Oczekuje się, że Apple zaprezentuje nowe laptopy w listopadzie 2021 roku.

Co nowego w iOS 14.5 / iPadOS 14.5

iOS14.5 / iPadOS14.5 beta 2

iOS14.5 / iPadOS14.5 beta 1

Pozostałe informacje

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry