Netflix

Netflix dodaje „podwójne polubienie” do filmów i programów

Podczas gdy media społecznościowe wciąż zmagają się z decyzją, czy wprowadzić przycisk “Nie lubię”, Netflix postanowił podwoić przycisk “Lubię to”.

Po obejrzeniu filmu lub serialu w serwisie Netflix, oprócz kciuka w dół i kciuka w górę, wkrótce pojawi się trzeci i będzie to podwójny kciuk w górę.

Netflix dodaje „podwójne polubienie” do filmów i programów ciekawostki podwojny kciuk w gore, podwojne polubienie, netflix seriale, netflix pakiety, netflix nowości, netflix filmy, Netflix  Podczas gdy media społecznościowe wciąż zmagają się z decyzją, czy wprowadzić przycisk "Nie lubię", Netflix postanowił podwoić przycisk "Lubię to". netflix 1
Podwójne polubienie. na Netflix.

Niektóre filmy mogą się podobać, ale niewiele z nich można uznać za piękne arcydzieła. To właśnie z myślą o tych ostatnich Netflix zdecydował się na wprowadzenie podwójnego kciuka w górę, co pozwoli na dalsze udoskonalenie algorytmu i zaoferowanie użytkownikom tytułów jeszcze lepiej odpowiadających ich preferencjom.

Kciuk w górę nadal daje nam znać, co Ci się podobało, więc wykorzystujemy tę odpowiedź, aby udzielać podobnych porad. Ale podwójny kciuk w górę mówi nam, co się podobało, i pomaga nam jeszcze bardziej sprecyzować Twoje rekomendacje.

Przycisk jest już aktywny na kilku kontach, ale znajduje się w fazie wdrażania, więc jeśli jeszcze się nie pojawił, wystarczy poczekać.

Jak Wam się to rozwiązanie podoba? Dajcie koniecznie znać w kometarzach!

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top