iphone14pro 3

Niektóre ekrany iPhone 14 Pro szybko wypalają się w okolicy Dynamic Island

Użytkownicy smartfonów iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max donoszą, że ekrany nowych flagowców szybko wypalają się w okolicy Dynamic Island.

Na przedstawionych poniżej fotografiach widać wyraźnie widoczny ślad wokół dynamicznej wyspy. Przypomnijmy, że Dynamic Island zwiększa się wizualnie po uruchomieniu jednej lub dwóch aplikacji.

Jeden z użytkowników zgłosił, że po skontaktowaniu się z serwisem pracownicy Apple powiedzieli, że nie doświadczyli wcześniej wypalania ekranu w nowych smartfonach. Użytkownik miał przedłużoną gwarancję Apple Care+, więc wymiana ekranu będzie bezpłatna.

Niektóre ekrany iPhone 14 Pro szybko wypalają się w okolicy Dynamic Island ciekawostki iPhone 14 Pro, dynamiczna wyspa  Użytkownicy smartfonów iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max donoszą, że ekrany nowych flagowców szybko wypalają się w okolicy Dynamic Island. wysopa

Inny użytkownik poinformował, że kupił iPhone’a 14 Pro niecały miesiąc temu, ale w tym czasie na ekranie pozostał również powidok z Dynamic Island. Nie wiadomo jeszcze, jak powszechny jest ten problem. Apple nie skomentowało jeszcze sytuacji.

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top