airpodspro2

Nowa wersja AirPods może zadebiutować już 12 września

Według najnowszych doniesień, Apple zamierza zaprezentować nowe AirPods podczas wydarzenia zaplanowanego na 12 września w Steve Jobs Theater.

Informacje od Marka Gurmana sugerują, że nowa generacja słuchawek AirPods nie będzie różnic się wizualnie od poprzednika. Jedyną widoczną zmianą ma być port USB-C w etui ładującym. Nie jest jednak jasne, czy zmiany dotyczyć będą zarówno standardowych AirPods, jak i modelu Pro.

Warto jednak pamiętać, że wcześniejsze doniesienia wskazywały na plany aktualizacji AirPods Pro. Ponadto, oprogramowanie iOS 16.4, wydane w marcu, zawierało ukryte odniesienia do nowych AirPods oraz nowego etui ładującego, co może być wskazówką co do tego, czego możemy się spodziewać.

Nowa wersja AirPods może zadebiutować już 12 września ciekawostki AirPods  Według najnowszych doniesień, Apple zamierza zaprezentować nowe AirPods podczas wydarzenia zaplanowanego na 12 września w Steve Jobs Theater. airpodspro 1

Jeżeli spekulacje się potwierdzą, oznacza to potencjalny krok w kierunku ujednolicenia systemów ładujących w całej gamie produktów Apple. Dotychczas Siri Remote już zyskało port USB-C, a jeżeli iPhone i AirPods również przejdą na ten standard, można by oczekiwać, że inne akcesoria, takie jak AirPods Max, zestawy baterii MagSafe, czy różne wersje Magic Mouse, Magic Keyboard i Magic Trackpad, również zostaną zaktualizowane.

To wydarzenie będzie miało znaczący wpływ nie tylko na portfolio produktów Apple, ale również na ekosystem urządzeń i akcesoriów związanych z marką. Jeżeli firma zdecyduje się na takie zmiany, użytkownicy będą musieli dostosować się do nowego standardu, co może wpłynąć na rynek akcesoriów i zastosowania zewnętrznych.

Wprowadzenie portu USB-C w nowych modelach iPhone’a i AirPods byłoby zgodne z ogólną tendencją na rynku do ujednolicania standardów, co w dłuższej perspektywie jest korzystne dla konsumentów. Jest to jednak tylko spekulacja oparta na dostępnych informacjach i wszelkie ostateczne decyzje poznamy dopiero po oficjalnej prezentacji 12 września.

Dlatego warto z dużą uwagą śledzić nadchodzące wydarzenie Apple, ponieważ może ono zaważyć na tym, jak kształtować się będzie rynek urządzeń mobilnych i akcesoriów w najbliższych latach.

Co o tym sądzicie? Kto z was czeka na nową wersję AirPods? Czy wszyscy skupiacie się już na iPhone 15 i iPhone 15 Pro? Dajcie koniecznie znać w komentarzach lub na naszym Twitterze.

Średnia ocena 4.8 / 5. Gł: 133

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top