Nowe AirPods w bazie danych Bluetooth Special Interest Group. Premiera coraz bliżej? ciekawostki kiedy nowe airpods, Apple, airpods 2-gen, AirPods 2  W bazie danych Bluetooth Special Interest Group pojawiły się odniesienia do nowego modelu AirPods. Czyżby zbliżała się premiera nowych bezprzewodowych słuchawek do Apple? airpods3

Nowe AirPods w bazie danych Bluetooth Special Interest Group. Premiera coraz bliżej?

W bazie danych Bluetooth Special Interest Group pojawiły się odniesienia do nowego modelu AirPods. Czyżby zbliżała się premiera nowych bezprzewodowych słuchawek do Apple?

Urządzenie zapisane jest jako REV1.1. Obecne modele posiadają nazwę REV1.0. Z informacji jakie pojawiły się w bazie wynika, że AirPods 2-gen będą korzystały z Bluetooth 5.0. I to wszystko. Żadnych dodatkowych informacji nie ma.

Nowe AirPods w bazie danych Bluetooth Special Interest Group. Premiera coraz bliżej? ciekawostki kiedy nowe airpods, Apple, airpods 2-gen, AirPods 2  W bazie danych Bluetooth Special Interest Group pojawiły się odniesienia do nowego modelu AirPods. Czyżby zbliżała się premiera nowych bezprzewodowych słuchawek do Apple? Airpods 1

Chociaż nie ma nic więcej w bazie, w sieci mówi się, że oprócz bezprzewodowego ładowania, kolejna generacja AirPods otrzyma specjalny procesor, który będzie umożliwiał korzystanie z ?Hej Siri?.

Kiedy zatem nowe słuchawki pojawią się w sprzedaży? Być może nastąpi to jeszcze w tym roku, tuż przed świętami Bożego Narodzenia.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top