iphone15pro 1

Nowe kolory iPhone 15 i iPhone 15 Pro

Najnowsze doniesienia mówią o tym, że smartfony iPhone 15 i iPhone 15 Pro mogą zadebiutować w dwóch nowych wariantach kolorystycznych.

Jak się okazuje  iPhone 15 Pro, który zaprezentowany zostanie we wrześniu tego roku ma pojawić się w nowym głębokiej odcieniu ciemnoczerwieni, a zwykła wersja iPhone 15 i iPhone 15 Plus mają być dostępne w odświeżonym zielonym odcienia.

Przybliżając nieco opisany wcześniej ciemnoczerwony odcień, jest on określany jako „szkarłatny”.  Jest to barwa intensywna, głęboka i z pewnością będzie stanowić ciekawy dodatek do kolorystyki Pro.

Nowe kolory iPhone 15 i iPhone 15 Pro

Nowe kolory iPhone 15 i iPhone 15 Pro ciekawostki zielony, tytan, szkarłatny, Premiera, Plotki, odświeżony, obudowa, niebieski, metaliczna powłoka, kolorystyka, jasny róż, iphone 15 pro, iPhone 15 Plus, iPhone 15, ciemnoczerwony, Apple Watch  Najnowsze doniesienia mówią o tym, że smartfony iPhone 15 i iPhone 15 Pro mogą zadebiutować w dwóch nowych wariantach kolorystycznych. iPhone15Pro ciemnoczerwony

Z drugiej strony, mamy do czynienia z propozycją odświeżonego zielonego odcienia dla iPhone’a 15 oraz iPhone’a 15 Plus. Jest to kolor, który prawdopodobnie nawiązuje do tonacji zielonego, jaką mieliśmy okazję zobaczyć w przypadku iPhone’a 12 i iPhone’a 11.

Nowe kolory iPhone 15 i iPhone 15 Pro ciekawostki zielony, tytan, szkarłatny, Premiera, Plotki, odświeżony, obudowa, niebieski, metaliczna powłoka, kolorystyka, jasny róż, iphone 15 pro, iPhone 15 Plus, iPhone 15, ciemnoczerwony, Apple Watch  Najnowsze doniesienia mówią o tym, że smartfony iPhone 15 i iPhone 15 Pro mogą zadebiutować w dwóch nowych wariantach kolorystycznych. iPhone12s 2

Te modele cechowały się specyficznym, miętowym odcieniem zielonego, który nie pojawił się w kolejnych generacjach – iPhone 13 oraz iPhone 14. Wydaje się, że Apple chce wrócić do tego popularnego koloru, co z pewnością ucieszy wielu fanów marki.

Kolejne informacje sugerują, że standardowe modele iPhone’a 15 oraz 15 Plus mają również zadebiutować w dwóch innych, ale już dobrze znanym fanom Apple, kolorach – niebieskim i jasnym różu.

Nowe kolory iPhone 15 i iPhone 15 Pro ciekawostki zielony, tytan, szkarłatny, Premiera, Plotki, odświeżony, obudowa, niebieski, metaliczna powłoka, kolorystyka, jasny róż, iphone 15 pro, iPhone 15 Plus, iPhone 15, ciemnoczerwony, Apple Watch  Najnowsze doniesienia mówią o tym, że smartfony iPhone 15 i iPhone 15 Pro mogą zadebiutować w dwóch nowych wariantach kolorystycznych. iPhone15

Szczególną uwagę warto zwrócić na model iPhone 15 Pro. Interesujące jest to, że jego obudowa ma być wykonana z tytanu – materiału, który jest wykorzystywany przez Apple w konstrukcji zegarków Apple Watch już od kilku lat. To otwiera nowe perspektywy na efekty wizualne, które mogą być uzyskane dzięki połączeniu tej metalicznej powłoki z nowymi odcieniami kolorystycznymi.

Apple jak zwykle nie zdradza swoich kart przed oficjalnym ogłoszeniem, ale na podstawie tych plotek, wydaje się, że mamy przed sobą naprawdę ekscytujące premiery.

Co o tym myślisz? Czy te nowe odcienie kolorystyczne przekonają Cię do zakupu nowego modelu iPhone’a? Koniecznie daj nam znać na naszym Twitterze lub po prostu napisz komentarz poniżej. Jesteśmy bardzo ciekawi twojego zdania!

Możesz być zainteresowany
Źródło:

Średnia ocena 4.8 / 5. Gł: 179

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top