iPad Pro

Nowy 11-calowy iPad Pro będzie miał ten sam ekran LED Liquid Retina, co obecny model

Według wiarygodnego analityka Rossa Younga, nadchodzący 11-calowy iPad Pro będzie wyposażony w ten sam wyświetlacz LED Liquid Retina, co obecny model, a nie mini-LED.

W odpowiedzi na tweeta Young potwierdził poprzednie doniesienia, że ​​nadchodzący 11-calowy iPad Pro nie będzie wyposażony w nowszą technologię mini-LED, co oznacza, że ​​klienci, którzy chcą bardziej zaawansowany wyświetlacz, będą mogli kupić większy model.

Nowy 11-calowy iPad Pro będzie miał ten sam ekran LED Liquid Retina, co obecny model ciekawostki iPad Pro 2022, iPad Pro  Według wiarygodnego analityka Rossa Younga, nadchodzący 11-calowy iPad Pro będzie wyposażony w ten sam wyświetlacz LED Liquid Retina, co obecny model, a nie  mini-LED.
 iPadPro2021

Oczekuje się, że nowe iPady Pro będą wyposażone w nowy chip i potencjalnie nowe opcje ładowania. Nowe modele będą wyposażone w układ M2, który oferuje poprawę wydajności w porównaniu z układem M1 w obecnych modelach.

Mark Gurman ogłosił w zeszłym tygodniu, że Apple nie planuje organizowania kolejnego przemówienia w tym miesiącu, ale zamiast tego przedstawi iPada Pro w komunikacie prasowym.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top