iphone13 pro

Nowy niebieski iPhone 13 Pro po raz pierwszy pokazany na zdjęciu na żywo

Na początku tego tygodnia Apple zaprezentowało światu smartfony iPhone 13, mini, 13 Pro i iPhone 13 Pro Max, które już dziś będą dostępne w przedsprzedaży.

Tegoroczne smartfony Apple mają mniejsze notche, pojemniejsze baterie i ulepszone aparaty. Ogólnie ciężko jest wizualnie odróżnić iPhone’a 13 Pro od iPhone’a 12 Pro, chyba że kupimy tegoroczny model Pro w nowym kolorze o nazwie Sierra Blue. Chińskie źródła opublikowały pierwsze zdjęcie na żywo takiego smartfona.

Niebieski iPhone 13 Pro na zdjęciu

Nowy niebieski iPhone 13 Pro po raz pierwszy pokazany na zdjęciu na żywo ciekawostki niebieski iphone 13 pro, iPhone 13 Pro  Na początku tego tygodnia Apple zaprezentowało światu smartfony iPhone 13, mini, iPhone 13 Pro i 13 Pro Max, które już dziś będą dostępne w przedsprzedaży.
 ip13Pro
Niebieski iPhone 13 Pro

Oprócz nowego koloru, iPhone 13 Pro będzie w tym roku nadal dostępny w trzech kolorach (grafitowym, złotym i srebrnym).

Nowy czip Apple A15 Bionic SoC w iPhone 13 mini i iPhonie 13 ma cztery rdzenie. Apple twierdzi, że nowy procesor zapewnia o 30% lepszą wydajność graficzną w stosunku do swoich „konkurentów”. iPhone 13 Pro i iPhone 13 Pro Max mają dodatkowy 5-rdzeniowy procesor graficzny, który zapewnia o 50% lepszą wydajność niż konkurencja.

Dla przypomnienia dodamy, że ceny iPhone 13 w Polsce zaczynają się od 3599 zł za model mini i kończą na 8199 zł za topowy iPhone 13 Pro Max. Wszystkie modele z tej nowej serii będą dostępne w przedsprzedaży od 17 września, a na półki sklepowe trafią w piątek 24 września 2021 roku.

Źródło:

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top