macbookair

Odnowiony MacBook Air 15-cali z czipem M2 dostępny w Polsce

W Polsce pojawiła się możliwość zakupu odnowionych modeli MacBook Air z 15-calowym ekranem i najnowszym procesorem M2. Ile kosztują? 

Ta opcja jest interesująca dla tych, którzy pragną pozyskać technologię Apple w nieco niższej cenie. Nieco wcześniej podobną ofertę wprowadzono dla odnowionych MacBooków Pro, również z układem M2.

Wariant podstawowy MacBooka Air oferuje 8 GB pamięci operacyjnej RAM, 256 GB przestrzeni na dysku SSD oraz procesory CPU i GPU z 8 i 10 rdzeniami odpowiednio. Cena tego modelu to 6199 złotych, co stanowi oszczędność w wysokości 1100 złotych w porównaniu do nabywania nowego urządzenia. Dla tych, którzy poszukują nieco bardziej zaawansowanych opcji, istnieje model z 16 GB pamięci RAM oraz dyskiem SSD o pojemności 512 GB. Jego cena wynosi obecnie 8239 złotych.

Odnowione 15-calowe MacBooki Air M2 w Polsce

Odnowiony MacBook Air 15-cali z czipem M2 dostępny w Polsce ciekawostki Zasilacz, testowany, technologia, ssd, RAM, procesor M2, Polska, oszczędność, oferta, odnowiony sprzęt, Macbook Air, M2, kabel usb-c, jednoroczna gwarancja, gwarancja, GPU, CPU, certyfikowany, cena, Apple  W Polsce pojawiła się możliwość zakupu odnowionych modeli MacBook Air z 15-calowym ekranem i najnowszym procesorem M2. Ile kosztują?  mak2

Warto podkreślić, że zakup odnowionego sprzętu od Apple to nie tylko oszczędność finansowa, ale również pewność jakości. Wszystkie takie urządzenia przechodzą przez rygorystyczne testy, są certyfikowane i oferowane z jednoroczną gwarancją. Stan techniczny i wizualny jest określany jako idealny. Komputery są zapakowane w zastępcze pudełka i zawierają wszystkie niezbędne akcesoria, również zapakowane w folie ochronne.

W skład zestawu wchodzi nie tylko sam laptop, ale również zasilacz o mocy 30 watów dla podstawowego modelu, a 35 watów dla bardziej zaawansowanych wersji. Dodatkowo, klient otrzymuje 2-metrowy kabel USB-C dołączony do zestawu.

Jak widzicie, oferta odnowionych MacBooków Air z najnowszym procesorem M2 jest atrakcyjna zarówno pod względem ceny, jak i zapewnianej jakości. Jeśli myślisz o zakupie laptopa z rodziny Apple i chciałbyś trochę zaoszczędzić, bez obaw możesz rozważyć tę opcję.

A co Ty sądzisz o tej ofercie? Uważasz, że jest to dobra oferta? Czy jednak wolisz zakupić zupełnie nowego MacBooka? Daj znać w komentarzach lub napisz na naszym Twitterze. Jeśli chodzi o pełną ofertę odnowionych laptopów firmy, to  więcej na ten temat dowiecie się na stronie Apple – tutaj.

Zapraszamy także do odwiedzenia innych naszych bardzo ciekawych wpisów. Kilka z nich zamieszczamy poniżej.

Możesz być zainteresowany

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 4.8 / 5. Liczba głosów: 155

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top