m3

Oto wszystkie komputery Mac z czipem M3 oczekiwane w tym roku

W 2024 roku miłośnicy produktów Apple mogą oczekiwać na szereg interesujących nowości w linii komputerów Mac z czipem M3.

Według najnowszych doniesień firma wprowadzi na rynek w tym roku kilka modeli wyposażonych w zaawansowane chipy Apple Silicon M3, które mają zapewnić jeszcze lepszą wydajność i efektywność energetyczną. Wśród tych urządzeń znajdą się zarówno aktualizacje istniejących modeli, jak i zupełnie nowe konstrukcje.

Komputery Mac z czipem M3 w 2024 roku

Oto wszystkie komputery Mac z czipem M3 oczekiwane w tym roku ciekawostki Macbook Air, MacBook, Mac Studio, Mac Pro, Mac mini, czip m3, apple m3, 2024  W 2024 roku miłośnicy produktów Apple mogą oczekiwać na szereg interesujących nowości w linii komputerów Mac z czipem M3. macbook m3

Jednym z najbardziej oczekiwanych urządzeń jest nowy MacBook Air M3. Obecnie w ofercie Apple znajdują się trzy wersje MacBooka Air: model 13-calowy z chipem M1 oraz dwie wersje – 13- i 15-calowe – z chipem M2. Najnowsza, 15-calowa wersja MacBooka Air zadebiutowała w czerwcu 2023 roku, ale sama architektura chipu M2 została wprowadzona już rok wcześniej. Zgodnie z przewidywaniami analityków, takimi jak Mark Gurman z Bloomberga, nowy MacBook Air M3 ma zostać zaprezentowany w marcu 2024 roku.

Kolejnym interesującym produktem, którego premiera jest planowana w tym roku, jest nowa generacja Mac mini. Ostatnia wersja tego komputera, wyposażona w chipy M2 i M2 Pro, została wprowadzona na rynek około roku temu. W sierpniu 2023 roku pojawiły się doniesienia o kolejnej wersji Mac mini, która ma być wyposażona w 8-rdzeniowy procesor, 10-rdzeniowy procesor graficzny i 24 GB pamięci RAM. Choć dokładna data premiery nowej generacji Mac mini nie jest jeszcze znana, przypuszcza się, że może ona pojawić się na rynku pod koniec 2024 roku, a może nawet kilka miesięcy wcześniej.

Na uwagę zasługują także najbardziej zaawansowane modele komputerów Mac, takie jak Mac Studio i Mac Pro. Oba te modele zostały zaktualizowane w czerwcu 2023 roku i są obecnie dostępne z chipami M2 Max oraz M2 Ultra. Oczekuje się, że kolejna generacja Mac Studio zadebiutuje w drugiej połowie 2024 roku i będzie wyposażona w wariant Ultra chipa M3. Podobnie, spodziewana jest aktualizacja Maca Pro, który również miałby korzystać z tego samego wariantu chipa.

Choć wiele szczegółów na temat technicznych aspektów chipów M3 już znamy, wciąż brakuje informacji o specyfikacji technicznej najbardziej zaawansowanego chipa M3 Ultra. Oczekuje się, że Apple w najbliższym czasie ujawni więcej szczegółów na temat tych zaawansowanych komponentów, co z pewnością będzie wielkim wydarzeniem dla wszystkich entuzjastów technologii.

Średnia ocena 4.8 / 5. Gł: 168

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top