Paper Keyboard znów za darmo w AppStore gry-i-aplikacje Wideo, Przecena, Promocja, Paper Keyboard, kartka papieru jako klawiatura, iPhone, iOS, AppStore, App Store  Paper Keyborad to aplikacja opisywana przez nas już chyba milion razy. Z jej pomocą można zmienić zwykłą kartkę papieru w klawiaturę. Myślicie, że żartuję? Nie! To naprawdę działa! PaperKeyborad 1300x700

Paper Keyboard znów za darmo w AppStore

Paper Keyborad to aplikacja opisywana przez nas już chyba milion razy. Z jej pomocą można zmienić zwykłą kartkę papieru w klawiaturę. Myślicie, że żartuję? Nie! To naprawdę działa!

Jeśli dużo podróżujecie, czy wysyłacie wiele wiadomości e-mail i nie chcecie tego robić pisząc na telefonie, to ta aplikacja jest idealna dla Was!

Co należy zrobić, aby z niej skorzystać? Pierwsza rzecz to wydrukowanie specjalnego szablonu, który dostępny jest,  w samej aplikacji. Następnie trzeba położyć iPhone na tejże kartce w wyznaczonym miejscu i cieszyć się nową klawiaturą. Poniżej znajduje się film, który dokładnie pokazuje zasadę działania aplikacji.

Normalna cena aplikacji bez promocji to 0,99?. Gorąco polecamy.

[app 715319520]

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top