pixy dron

Pixy – dron do selfie od twórców Snapchat

Pixt, to maly dron, który został oficjalnie zaprezentowany przez Snap, czyli właściciela Snapchata. Oto on.

Gadżet oferuje wybór jednej z czterech zaprogramowanych tras lotu za naciśnięciem jednego przycisku. Quadkopter może unosić się w powietrzu, obracać lub podążać za użytkownikiem. Po zakończeniu zdjęć ląduje w rękach właściciela.

Pixy - dron do selfie od twórców Snapchat ciekawostki Snapchat, snap, pixy dron od snap, Pixy, maly dron do selfie, ile kosztuje dron pixy, gdzie kupic drona pixy, dron do selfie pixy  Pixt, to maly dron, który został oficjalnie zaprezentowany przez Snap, czyli właściciela Snapchata. Oto on. Pixy 2
Dron Pixy do robienia selfie od Snap

Migawki zrobione za pomocą Pixy można wysyłać do Snapchat Memories. Dron do selfie firmy Snap może być przydatnym akcesorium dla twórców treści. Gadżet jest już dostępny w niektórych krajach. Jego cena to 230 USD. Więcej na temat tego gadżetu dowiecie się na stronie pixy.com.

Poniżej możecie zobaczyć drona w akcji.

Kto kupuje?

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
final cut pro

Apple obiecuje poprawić Final Cut Pro

W kwietniu grupa profesjonalistów pracujących z programem Final Cut podpisała list otwarty, w którym zwróciła się do firmy Apple z prośbą o podjęcie dalszych działań w celu poprawy wykorzystania programu Final Cut w branży telewizyjnej i filmowej.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry