Apple jest jedyną firmą, której udało się zwiększyć sprzedaż smartfonów na początku 2022 roku ciekawostki Sprzedaż, iPhone 13 Pro, Apple  Firma Apple była jedynym producentem smartfonów, który w pierwszym kwartale 2022 roku odnotował wzrost sprzedaży w ujęciu rok do roku. iphone13 1300x700

Apple jest jedyną firmą, której udało się zwiększyć sprzedaż smartfonów na początku 2022 roku

Firma Apple była jedynym producentem smartfonów, który w pierwszym kwartale 2022 roku odnotował wzrost sprzedaży w ujęciu rok do roku.

Z najnowszych danych udostępnionych przez firmy Strategy Analytics, Canalys i IDC wynika, że w pierwszych trzech miesiącach 2022 roku rynek smartfonów zwolnił tempo wzrostu w porównaniu z tym samym okresem rok wcześniej. Dla wszystkich z wyjątkiem firmy Apple.

Apple jest jedyną firmą, której udało się zwiększyć sprzedaż smartfonów na początku 2022 roku ciekawostki Sprzedaż, iPhone 13 Pro, Apple  Firma Apple była jedynym producentem smartfonów, który w pierwszym kwartale 2022 roku odnotował wzrost sprzedaży w ujęciu rok do roku. sprzedaz 1

W szczególności iPhone’y odnotowały w I kwartale 2021 roku wzrost o 8% w ujęciu rok do roku, a ich udział w globalnym rynku smartfonów wynosi obecnie 18%. Samsung pozostał na pierwszym miejscu, ale w ujęciu rocznym stracił 4%. Inni liczący się producenci urządzeń z systemem Android, tacy jak Oppo i Vivo, również stracili odpowiednio 27% i 30%.

Wynik firmy Apple to przede wszystkim zasługa wielkiego sukcesu iPhone’a 13, na czele z modelem iPhone 13 Pro.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top