sprzęt do naprawy iPhone firmy Apple

Tak wygląda sprzęt do naprawy iPhone firmy Apple

Amerykański bloger i znawca tematu Sam Cole był jednym z pierwszych, który zamówił zestaw do wymiany ekranu iPhone 12 Pro Max i udostępnił zdjęcia walizek, które dostarczyło mu Apple.

Aby zorientować się, jak wielkie są zestawy, spójrz na iPhone’a 12 Pro Max na mniejszej walizce. Przypomnijmy, że zestaw narzędzi do samodzielnej naprawy zawiera dwie walizki, z których jedna waży 19,5 kg, a druga 16,5 kg. Wymiary pudeł ułożonych jeden na drugim to 20×120 cm, na szczęście obie walizki wyposażone są w kółka ułatwiające transport.

Tak wygląda sprzęt do naprawy iPhone firmy Apple ciekawostki walizki z narzedziami Apple, sprzęt do naprawy iPhone firmy Apple, narzedzia apple do naprawy iphone  Amerykański bloger i znawca tematu Sam Cole był jednym z pierwszych, który zamówił zestaw do wymiany ekranu iPhone 12 Pro Max i udostępnił zdjęcia walizek, które dostarczyło mu Apple. narzedzia apple
Zestaw narzędzi Apple do naprawy iPhone.

Cena “wynajmu’ tych walizek wynosi 49 USD, ale Apple zamraża 1200 USD na karcie kredytowej klienta do czasu ich zwrotu. Ponadto firma przewidziała karę za każde narzędzie z osobna, jeśli zwrócisz niekompletny zestaw.

Tak wygląda sprzęt do naprawy iPhone firmy Apple ciekawostki walizki z narzedziami Apple, sprzęt do naprawy iPhone firmy Apple, narzedzia apple do naprawy iphone  Amerykański bloger i znawca tematu Sam Cole był jednym z pierwszych, który zamówił zestaw do wymiany ekranu iPhone 12 Pro Max i udostępnił zdjęcia walizek, które dostarczyło mu Apple. narzedzia 1

Należy uczciwie zauważyć, że w pudełkach znajdują się nie tylko śrubokręty, ale także sprzęt do podgrzewania wyświetlacza i prasa.

Poniżej wideo na których możecie zobaczyć sprzęt i te ogromne walizki z bliska.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top