wwdc2023

Pobierz bezpłatne naklejki iMessage z motywem WWDC23

Już za niespełna dwa tygodnie będziemy świadkami wprowadzenia nowych systemów, takich jak iOS 17, a także najnowszych produktów sprzętowych.

Te ekscytujące nowości zostaną ogłoszone podczas wyjątkowego przemówienia otwierającego konferencję Worldwide Developers Conference (WWDC) organizowaną przez Apple. To wydarzenie zostało zaplanowane na poniedziałek, 5 czerwca o godzinie 19:00 naszego czasu.

Jeśli już nie możesz powstrzymać swojej ciekawości i chcesz w jakiś sposób uczestniczyć w tym niewątpliwie ważnym dla branży wydarzeniu, mamy dla Ciebie jedną wskazówkę. Możesz zanurzyć się w atmosferze WWDC, pobierając bezpłatne naklejki do iMessage z motywem tegorocznej konferencji.

Czy korzystasz z naklejek podczas komunikacji za pomocą iMessage?

Jeśli tak, teraz masz niepowtarzalną okazję zdobycia zestawu specjalnych naklejek inspirowanych WWDC 2023. Wszystko, co musisz zrobić, to pobrać aplikację Apple Developer ze sklepu App Store. Po zainstalowaniu aplikacji, dostępne naklejki pojawią się automatycznie w menu iMessage. Będziesz mógł wybrać swoje ulubione i wysłać je swoim znajomym, którzy, tak jak Ty, z niecierpliwością czekają na najnowsze aktualizacje systemów.

Naklejki to jednak nie jedyne, co ma do zaoferowania aplikacja Apple Developer. Mimo że została stworzona przede wszystkim z myślą o uczestnikach konferencji, zawiera również wiele informacji, które mogą zainteresować każdego fana technologii Apple. Znajdziesz tam materiały zarówno tekstowe, jak i w formie wideo, które mogą dać Ci ciekawe spojrzenie na różne tematy związane z technologią i rozwojem oprogramowania.

Nie czekaj więc dłużej. Jeśli jeszcze nie pobrałeś aplikacji Apple Developer, to teraz jest najlepszy moment, aby to zrobić. Ta aplikacja to prawdziwa skarbnica wiedzy dla wszystkich, którzy chcą być na bieżąco z najnowszymi trendami i technologiami. Pobierając ją, nie tylko zdobędziesz fantastyczne naklejki z motywem WWDC, ale także dostęp do niezliczonych źródeł informacji, które mogą Ci pomóc lepiej zrozumieć świat Apple. Sprawdź to! Bez wątpienia okaże się ciekawą i inspirującą przygodą dla każdego fana technologii. Aplikację możecie pobrać klikając w ten link.

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 4.7 / 5. Gł: 127

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top