ios17

iOS 17 ulepszy Porfel, Znajdź oraz SharePlay i AirPlay

Aktualizacja iOS 17, która nadchodzi, wprowadza wiele emocji na całym świecie. Oto najnowsze doniesienia na temat nowego systemu dla iPhone.

Według informacji przekazanych przez Marka Gurmana, wybitnego dziennikarza Bloomberga, nadchodząca wersja systemu iOS 17 przyniesie znaczące ulepszenia w kilku aplikacjach i funkcjach, które są kluczowymi elementami tego popularnego systemu operacyjnego.

Gurman ujawnia, że jednym z elementów, które doświadcza gwałtownych zmian, jest aplikacja Wallet (Portfel), która służy jako cyfrowy ekwiwalent tradycyjnego portfela, przechowujący karty kredytowe, debetowe, karty lojalnościowe, bilety, a nawet klucze do domu czy samochodu. Choć szczegółowe informacje na temat tych zmian nie zostały jeszcze ujawnione, z zapewnień Gurmana wynika, że zmiany te będą “znaczące”. Oczekiwania są wysokie, a możliwości technologiczne Apple dają powody do optymizmu.

Nowości w systemie iOS 17

iOS 17 ulepszy Porfel, Znajdź oraz SharePlay i AirPlay ciekawostki Znajdź, WWDC, Worldwide Developers Conference, Wallet, użytkownicy, ulepszenia, shareplay, Portfel, iPhone, iOS 17, funkcje, Find My, Apple, Aplikacje, Aktualizacja, airplay  Aktualizacja iOS 17, która nadchodzi, wprowadza wiele emocji na całym świecie. Oto najnowsze doniesienia na temat nowego systemu dla iPhone. iOS17

Kolejnym obszarem, który według Gurmana zasługuje na uwagę, są ulepszenia w aplikacji Find My (Znajdź). Ta aplikacja, która służy do lokalizowania zagubionych urządzeń Apple, zyska dodatkowe funkcje związane z usługami lokalizacyjnymi. Co więcej, Gurman sugeruje, że te ulepszenia mogą obejmować więcej niż tylko zdolność do szybszego i dokładniejszego lokalizowania urządzeń – ale na razie nie ma konkretnych szczegółów.

Również funkcje SharePlay i AirPlay są na liście ulepszeń iOS 17. SharePlay to funkcja, która pozwala na wspólne oglądanie treści podczas rozmów FaceTime. Wydaje się, że Apple ma na celu zaoferowanie jeszcze bardziej gładkiego i interaktywnego doświadczenia dla tych, którzy korzystają z tej funkcji. Z drugiej strony, AirPlay, protokół bezprzewodowego przesyłania strumieniowego, również otrzyma ulepszenia. Apple jest rzekomo w rozmowach z hotelami i innymi obiektami, aby umożliwić przesyłanie treści AirPlay do telewizorów i urządzeń, które aktualnie tej funkcji nie obsługują.

Kiedy prezentacja iOS 17

iOS 17 ulepszy Porfel, Znajdź oraz SharePlay i AirPlay ciekawostki Znajdź, WWDC, Worldwide Developers Conference, Wallet, użytkownicy, ulepszenia, shareplay, Portfel, iPhone, iOS 17, funkcje, Find My, Apple, Aplikacje, Aktualizacja, airplay  Aktualizacja iOS 17, która nadchodzi, wprowadza wiele emocji na całym świecie. Oto najnowsze doniesienia na temat nowego systemu dla iPhone. wwdc2023

Oficjalna prezentacja iOS 17 obędzie się na WWDC (Worldwide Developers Conference) 5 czerwca. Finalna wersja  ma być udostępniona wszystkim użytkownikom we wrześniu. W miarę jak data wydania zbliża się, użytkownicy iPhone’a na całym świecie z niecierpliwością czekają na szczegóły, które ujawni Apple. Więcej na temat dat związanych z iOS 17 znajdziecie – tutaj.

Pamiętajcie, aby być w dniu prezentacji z nami. Jak co roku jako jedni z pierwszych w Polsce udostępnimy Wam polskie screeny z najnowszych systemów i przedstawimy wszystkie nowości. Później niemal codziennie będziemy opisywać i przedstawiać wam więcej szczegółów na temat poszczególnych nowości znajdujących się systemie przeznaczonym dla iPhone. Nie możecie tego przegapić!

Możesz być zainteresowany
Źródło:

Średnia ocena 4.9 / 5. Gł: 154

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top