ladowarka 1

Podwójny zasilacz USB-C firmy Apple już dostępny w sprzedaży

Pierwszy zasilacz firmy Apple z dwoma portami USB-C jest już dostępny w sprzedaży. Zasilacz można kupić online, a także w sklepach stacjonarnych. Ile kosztuje?

Zapowiedziany wraz z nowymi MacBookami Air i MacBookami Pro podczas konferencji WWDC 2022, dwuportowy zasilacz USB-C o mocy 35 W umożliwia jednoczesne ładowanie dwóch urządzeń. Jest on zalecany do MacBooka Air, ale można go również używać z telefonem iPhone, iPadem, zegarkiem Apple Watch i słuchawkami AirPods.

Podwójny zasilacz USB-C firmy Apple już dostępny w sprzedaży ciekawostki zasilacz apple, podwojny zasilacz firmy apple  Pierwszy zasilacz firmy Apple z dwoma portami USB-C jest już dostępny w sprzedaży. Zasilacz można kupić online, a także w sklepach stacjonarnych. Ile kosztuje? 1@2x 4

Akcesorium można również połączyć z międzynarodowym zestawem adaptacyjnym, aby ładować urządzenia z gniazdek na całym świecie. W cenę nie jest wliczony kabel do ładowania. Adaptery ścienne z dwoma portami USB-C będą dołączane do niektórych konfiguracji nowego MacBooka Air, gdy ten zostanie wprowadzony na rynek w przyszłym miesiącu.

Cena zasilacza to 319 zł i jest on dostępny pod tym linkiem.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top