Pokaż swój HomeScreen ciekawostki pokaż swój homescreen, homescreen  Po kilku latach przerwy postanowiliśmy powrócić do serii wpisów w których Wy przysyłacie nam swój HomeScreen, a my publikujemy go na naszym portalu.  iOS14 2

Pokaż swój HomeScreen

Po kilku latach przerwy postanowiliśmy powrócić do serii wpisów w których Wy przysyłacie nam swój HomeScreen, a my publikujemy go na naszym portalu. 

Na pewno wielu z Was zapyta.. a po co? Odpowiedź jest bardzo prosta. Dzięki temu być może poznamy wiele ciekawych gier, aplikacji, widgetów z App Store o których nawet nie mamy pojęcia. Każdy korzysta z czegoś innego a Wasze urządzenia z iOS mają odrębne zastosowania w zależności od potrzeb.

Jeśli chcesz wziąć udział w zabawie to wyślij do nas na adres kontakt@onetech.pl swój HomeScreen z krótkim opisem aplikacji oraz gier z których najczęściej korzystasz.

Pokaż swój HomeScreen ciekawostki pokaż swój homescreen, homescreen  Po kilku latach przerwy postanowiliśmy powrócić do serii wpisów w których Wy przysyłacie nam swój HomeScreen, a my publikujemy go na naszym portalu.  iOS15beta6 czas przed ekranem

Podsumowując potrzebujemy od Was:

  • Zrzuty ekranu z iPhone (w zależności od tego ile macie pulpitów lub ile chcielibyście pokazać). Screen można wykonać w prosty sposób wciskając przycisk Home+Power (w starszych iPhone i Power+przycisk głośności w nowszych).
  • Krótki opis aplikacji i gier z których korzystacie najczęściej. Fajnie gdybyście także przy każdej apce podali link do App Store.
  • Tapetę z pulpitu.
  • Nick na Twiterze ( o ile posiadasz).

Serdecznie zapraszamy Was do wzięcia udziału i podsyłania nam waszych pulpitów. Krótko mówiąc masz coś ciekawego podziel się z innymi. Czekamy na pierwsze sosoby!

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top