YouTube

Połączenie aplikacji YouTube z telewizorem staje się łatwiejsze

Zespół serwisu wideo YouTube ogłosił ważną aktualizację, która może być bardzo przydatna dla tych, którzy mają zainstalowaną aplikację YouTube na swoim telewizorze.

Wcześniej, aby używać telefonu do sterowania tą aplikacją, trzeba było przejść przez niezbyt wygodną procedurę. Teraz nowa funkcja ułatwia połączenie aplikacji YouTube na telewizorze z aplikacją YouTube na iPhoni lub smartfonie z systemem Android.

Połączenie aplikacji YouTube z telewizorem staje się łatwiejsze ciekawostki youtube na ios, youtube na android, proces laczenia aplikacji youtube z telewizorem, jak polaczyc youtube z tv, jak polaczyc youtube z telewizorem  Zespół serwisu wideo YouTube ogłosił ważną aktualizację, która może być bardzo przydatna dla tych, którzy mają zainstalowaną aplikację YouTube na swoim telewizorze. YouTubeTV
Łączenie aplikacji YouTube z telewizorem.

Aby to zrobić, musisz uruchomić aplikację YouTube na telewizorze, a następnie otworzyć aplikację YouTube na telefonie. Jedna jak i druga aplikacja musi być zalogowana na tym samym koncie. Następnie użytkownik zobaczy wyskakujące automatyczne zaproszenie, w którym wystarczy kliknąć przycisk „Połącz”. Gdy to zrobisz, obie aplikacje zostaną połączone i zaczną się ze sobą synchronizować.

Użytkownik będzie mógł używać klawiatury telefonu do wyszukiwania treści do obejrzenia lub dodawać adnotacje do filmu wyświetlanego na telewizorze, sprawdzać opis w telefonie i tak dalej.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top